Перейти до основного вмісту

СИЛА ДЛЯ ЖИТТЯ, ЯКЕ НАПОВНЕНЕ ЗМІСТОМ

СИЛА ДЛЯ НАПОВНЕНОГО ЗМІСТОМ ЖИТТЯ  

Як часто в житті ми стикаємося з тим, що відчуваємо себе слабкими. Слабкими не тільки фізично, але і внутрішньо - душевно. Це той стан, коли нема бажання і сили, щоб робити те, що маєш робити, не говорячи про те, щоб досягати нових планів, цілей, висот.
Такий відомий стан апатії, депресії, байдужості, посередньості… і не так часто зустрінеш людину, яка постійно «горить», яка наповнена ентузіазмом, оптимізмом, внутрішньою силою, людину, яка постійно активна, творить завжди щось нове, досягаючи поставлених цілей.

Таких людей не багатo – чи не так?

Сильною людиною не вважав себе і Гедеон, один з Біблійних героїв, який боявся ворогів, був невпевнений в собі та був наймолодшим в своїй сім`ї, що означало, що він не мав впливового положення, в порівнянні зі старшими братами.
Гедеон дуже добре усвідомлював свою позицію, він знав себе і він знав свою ситуацію – це по-суті і є першою причиною нашаї слабості. Ми дивимся на те, хто ми є і на ту ситуацію в, якій ми живемо (до прикладу: у мене нема влади, грошей, впливу…).

Але не так дивиться Бог на нас. Перша зустріч Гедеона з Анголом Божим, супроводжується наступними словами: «Господь з тобою, муж сильний!». Парадокс, Гедеон знає, хто він є насправід, а Бог каже зовсім інше – ти сильний.

Чому Бог назвав Гедеона «Муж сильний»?
Тому що Бог знав, що якщо Гедеон послухається Його та зробить так, як Бог йому скаже – він отримає всю необхідну силу. Людина в партнерстві, в тісному контакті з Богом – стає сильною людиною у всіх відношеннях – фізично, розумово, душевно, де вже немає місця хворобам, депресії, апатії, безплідності…
В цьому дійсно криється основна формула особливої сили для людини – тільки перебування з Господом – надає людині необхідної сили, і більше того, надособливої сили, щоб не тільки жити, але творити прекрасні, великі речі.

Здається так все просто – бути з Богом, щоб Він був зі мною, і я сильний. Так! Саме так була людина створенна –бути завжди в тісному зв`язку із своїм Творцем, в тісному спілкуванні та в тісних відносинах, і цей зв'язок ніколи не має перериватися.

Але люди часто є самолюбиві, вони не хочуть визнавати взаємозалежність, залежність від Бога. Часто люди є нерозумними, щоб усвідомлювати, дійсно, дуже простого факту – ми створені Богом, і Він має все необхідне для прекрасного, наповненого змістом життя людини.

Безспірним фактом є те, що - Бог є джерелом сили, особливо внутрішньої, душевної, якої так часто не вистачає… варто все зробити в своєму житті, щоб завжди бути бльзько з Богом, пам`ятаючи одну важливу формулу:
Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас.
(Як.4:8)

Якщо ми ціленаправлено щоденно будемо знаходити ранковий час, щоб побути з Богом, знаходити дні протягом місяця, щоб усамітнюватися з Ним, Бог обов`язково приблизиться до нас, і надасть все необхідне нам. Він Той, Хто ще більше нас хоче нас укріпити, обдарувати, аніж ми.


Підставою ходіння в силі Божій – є виконання його покликання. Гедеон отримав силу від Бога, щоб звільнити людей від рабства зовнішніх ворогів.
Якщо ми все зробимо для того, щоб дізнатися своє покликання і будемо його реалізовувати – ми будемо наповненні силою, – це Божий невід’ємний принцип.
Апостол Павло, який є найрезультативнішим Апостолом, сказав: «я дію тією силою, яка сильно діє в мені», унікально: «сила, яка сильно діє в мені» - чи ми в собі відчуваємо таку силу???

Отже, двома невід’ємними умовами отримання сили для життя і виконання чудових справ є: постійне перебування з Богом та реалізація Божого задуму на власне життя.

Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете. Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви.
Коли хто перебувати не буде в Мені, той буде відкинений геть, як галузка, і всохне. І громадять їх, і кладуть на огонь, і згорять. Коли ж у Мені перебувати ви будете, а слова Мої позостануться в вас, то просіть, чого хочете, і станеться вам!
Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої. (Iвана 15:4-9)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…