Перейти до основного вмісту

НОВИЙ РІК – ЧИ ВІН ОЗНАМЕНУЄТЬСЯ ЧИМОСЬ НОВИМ?

НОВИЙ РІК – ЧИ ВІН ОЗНАМЕНУЄТЬСЯ ДЛЯ МЕНЕ ЧИМОСЬ НОВИМ?


Новий рік - свято, якого чекаємо, яке любимо і бажаємо! Новий Рік несе в собі прагнення перегорнути сторінку старого та розпочати нове. Новий Рік - це нові сподівання...  
Очевидно, що нові сподівання можуть і не здійснитися, якщо ми не заплануємо їх реалізацію та не проаналізуємо те, що нам заважало зростати у минулому році. Дуже розумно, коли в ці святкові дні ми знайдемо час, щоб "заглянути" в майбутнє на наступний рік, щоб спрогнозувати його та поставити нові цілі. Щоб досягнути того, що залишається нашою мрією, щоб реалізувати волю Божу на новий рік, яку Він має для нас. 
Нам, як людям, інколи не так легко визначити для себе, як саме жити по-новому, що робити таке, що до цього не робив, які поставити цілі, що переведуть нас на новий рівень в нашому житті... 
Реалізовані нові ідеї, нові сподівання, нові плани – це те, що з часом може мати колосальний вплив не тільки на наше життя, а на життя і інших людей, а можливо і людства. 
Як знайти ці нові цілі? Що відповідає моїй суті та призначенню? Буває і так, що нам бракує цього, визначального нового бачення. Але це бракує нам, людям – але точно не Богу!

Бог є Тим, Хто завжди творить все нове, Хто володіє баченням, і що найпрекрасніше - Він прагне показати нам це:

І сказав Той, Хто сидить на престолі: Ось нове все творю! І говорить: Напиши, що слова ці правдиві та вірні! (Одкровення 21:5)

Чи є у нас прагнення дізнатися: «а що нового для мене особисто сотворив Бог в цьому новому році?» Це перше питання, яке має бути перед нами на початку нового року. 

Як правило, ми мало про це думаємо, я вже не говорю про те, щоб пристрасно бажати цього і робили конкретні кроки, щоб дізнатися ось це, особливе – нове з небес! Дізнатися про себе волю Божу на новий рік...

Нові ідей та плани від Бога – це щось унікальне та особливе, яке здатне раз і назавжди змінити життя!!! 
Дуже важливо в ці святкові дні не тільки відпочивати, але виділяти час, щоб тривало бути в молитві та отримати ці нові ідеї, нове бачення, нову волю Божу.
А потім бачення перетворити в цілі, а цілі в конкретний план діяльності, а план в прагнення його реалізувати...

Друзі, нам варто в цьому році більше концентруватися на небесному, а не на земному, стати менш суєтними та більш цілеспрямованими, менше в новому році гаяти час, а краще знаходити час, щоб усамітнюватися та дізнаватися у Бога про щось нового для власного життя та як його реалізувати!

Коли будемо пристрасно бажати та щось робити для цього, то Бог Вірний обов`язково відкриє нам щось особливе, те що обіцяв:

Покликуй до Мене і тобі відповім, і тобі розповім про велике та незрозуміле, чого ти не знаєш!
(Єремії 33:3)

Сергій Гула

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…