Перейти до основного вмісту

МОТИВАЦІЯ ТА ВДОХНОВІННЯ або JUST DO IT

МОТИВАЦІЯ ТА ВДОХНОВІННЯ
або
JUST DO IT

Як часто ми очікуємо вдохновіння або якусь мотивацію, щоб виконати ту чи іншу роботу, і якщо вони не з`являється - справа залишається не виконаною, як часто це відбувається в нашому житті?

Одного разу в книзі прочитав таку історію:

«Якось, очікуючи своєї черги на прийом до лікаря, я взяв зі столику медичний журнал. В ньому була розміщена наступна інформація: «ці «охи» та «вздохи» - ми чули їх від наших пацієнтів кожного дня: «не можу заставити себе схуднути, заставити себе займатися фізкультурою, перевіряти стан калорій та цукру – нема мотивації». Лікарі також охають: вони не можуть заставити своїх пацієнтів, що мають різноманітні хвороби, слідкувати за собою, робити зарядку, менше їсти, не курити, не вживати алкоголю, перевіряти рівень цукру…» можна заспокоїти і тих і інших – не чекайте, що мотивація звалиться на вас з небес. Мотивація – це не блискавка. Ні лікарі, ні медсестри, ні рідні – ніхто не може Вас нагородити мотивацією чи всунути її вам насильно. Сама ідея мотивації – це пастка!!!!!!!!!!!!!!!!!»

Забудьте слово «мотивація», просто дійте – і все!!!!!!!! Робіть те, що ви повинні робити, не шукайте, чогось надособливого, а якщо воно не прийде, що далі – будемо волочитися по життю????

Плануйте своє життя, постійно вчіться, ставте цілі, займайтесь фізкультурою, дисциплінуйте себе, скиньте зайву вагу – і перестаньте скиглити та шукати виправдання!!!

Робіть це все без мотивації, і знаєте, що буде дальше – як тільки ви почнете діяти – з`явится мотивація – і далі Вам стане набагато легше робити те, що Ви маєте зробити – ви будете дисциплінованою, освідченою та здоровою людиною!!!

«Мотивація, - говорить Джон Брунер, - це побічний продукт. Це як любов і щастя. Коли ви активно зайняті чимось – тоді неодмінно з`явиться мотивація, займатися справою і надалі, і мотивація захопить Вас в будь-який несподіваний час».
Нам легше викликати мотивацію, вдохновіння при допомозі конкретних дій та справ, аніж викликати дії та справи чекаючи вдохновіння та мотивацію, яких не завжди можна дочекатися!

Отже, дійте, не будьте пасивними, не будьте «хлюпіками», якщо Вам потрібно щось робити, просто робіть це, не зважаючи, чи у Вас є на це бажання чи ні – робіть те, що завтра зробить Вас успішними, і не покладайтесь на почуття, бо вони дуже часто бувають помилковими та оманливими, не попадьте в пастку своїх власних почуттів!!!

Будьте зрілими – дійте і успіх прийде завтра, разом з мотивацією та вдохновіннями!!!

І ще, не забувайте молитись, щоб діяти правильно J


Коментарі

  1. Якщо християнин бачить нужденого, потребу когось підтримати, змінити щось, інше це і повинна бути його мотивація братися за діло. Господь вже вказав на нужду, чого ще чекати?

    ВідповістиВидалити
  2. погоджуюсь, необхідно просто брати, і діяти, допомагаючи людям!!!

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…