Перейти до основного вмісту

ЯКІ ВОНИ - ВІДНОСИНИ З БОГОМ

ЯКІ ВОНИ - ВІДНОСИНИ З БОГОМ


Які вони відносини з Богом? Дуже цікаве питання – чи не так? З відносинами з людьми - ми дуже добре ознайомленні, а от, що таке відносини з Богом? як їх розвивати? і, взагалі, чи їх можна розвивати – ці питання не так часто почуєш і відповіді, часом, не так легко знайти…

Унікальне призначення людини є в тому, щоб мати близькі та глибокі відносини з Богом, що базуються на основі любові. Так призначив сам Бог, коли створював людину. Але люди, на жаль, відійшли від цього призначення, захопившись матеріальними справами!

Ми знаємо, що Бог є Господом, Він є Владикою, Він є Всемогутнім та Всесильним – і Йому подобає найвища пошана та хвала. Інше питання в тому, наскільки ми усвідомлюємо це і наскільки ми воздаємо Йому цю, найвищу пошану… 
Але є щось дуже особливе, чого прагне Господь - це тісні і близькі відносини, які б ми розвивати щодня! А що ми вкладаємо в це? Наскільки в нас близькі відносини з Богом? Наскільки ми сильно та пристрасно любимо Бога? Чи не найактуальніші питання для віруючих людей сьогодення - чи не так? 

Варто нам пам'ятати, що сильна та пристрасна любов до Бога – це найголовніший скарб, який тільки може бути в людини, це основа життя, це дихання життя – без цього життя людини перетворюється в просте існування.

Люби Господа, Бога свого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всім своїм розумом, і з цілої сили своєї! Це заповідь перша! (Марка 12:30)

Це основа для життя, це фундамент життя, це сенс життя кожної людини!!!

А любові не буває без зусиль та побудування відносин. До прикладу, якщо ви кохаєте хлопця, дівчину – ви ж прагнете з ним, нею, бути, проводити час, багато жертвувати. А що ми робимо для того, щоб в нас були такі ж тісні, близькі, пристрастні відносини з Богом? 
За щоденною суєтою, часто часу  не знаходиться, щоб побути з Богом, поспілкуватися з Ним, вилити Господу душу свою, радуватися в Ньому, сміятися разом з Ним, переживати разом, плакати, шукати відповіді на питання, радитись, шукати Його волі на конкретне питання – це все складові відносин, які нам потрібно розвивати. 
Для хороших відносини з Богом потрібен постійний вклад: часу, зусиль, жертви… без цього не мислимі будь-які близькі відносини. Чи розуміємо ми це і чи ціленаправлено відгороджуємо час від суєти, щоденних проблем для пробування з Господом, для спілкування з Ним, чи жертвуємо ми часом, розвагами, спілкуванням з іншими – щоб побути з Отцем...

Не можна одного дня сказати: «все – я дуже близький з Богом, тому я просто буду насолоджуватися цим…» ні – у відносини з Богом потрібно постійно робити вклад щодня, не зупиняючись: жертвувати часом та ресурсами, виділяти конкретний час; потрібно постійно підкладати щось у «вогонь відносин», щоб він не погас, а навпаки - розгорявся ще більше.
Якщо ми хочемо мати близькі, унікальні відносини з Богом, нам потрібно у відносини щось вкладати, щось робити конкретне та часто жертовне, щоб Бог наблизився до нас…

Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас. Очистьте руки, грішні, та серця освятіть, двоєдушні!
(Як.4:8)

і, до речі, дуже важливим складова для глибоких відносин з Богом – святість…, не можна постійно грішити і сподіватись на глибокі відносини. Але завжди знаймо, що навіть, коли ми згрішили, ми можемо прийти до Нього і попросити прощення, очиститись в Ньому та освятитьсь – і продовжувати свою близьку, рідну та найулюбленішу життєву мандрівку з Богом!!!

Відносини з Богом не просто так існують – вони мають прекрасний результат: сила для життя, щастя, особлива мудрість, здоров`я, благословіння, особливе знання від Бога, тобто наповнене життя самим Богом?

Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете.
Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви. Коли хто перебувати не буде в Мені, той буде відкинений геть, як галузка, і всохне. І громадять їх, і кладуть на огонь, і згорять. Коли ж у Мені перебувати ви будете, а слова Мої позостануться в вас, то просіть, чого хочете, і станеться вам!
Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.  (Iвана 15:4-9)

p.s.
дуже важливо час від часу запитувати себе: «наскільки я близький з Богом і наскільки Він став для мене рідним, що мені робити для того, щоб постійно зближуватись з Богом і не віддалятись…» (унікальністю відносин з Богом є те, що в них ніколи не можна досягти «потолка», вони постійно можуть бути ще більш близькими, ще більш рідними, ще більш тіснішими, ще більш красивішими, з дня в день…).

І ти вибери життя, щоб любити Господа, Бога свого, щоб слухатися голосу Його та щоб линути до Нього, бо ж Він життя твоє та довгота днів твоїх…

Коментарі

  1. Любов до Бога не можна купити в магазині,або в іншому місці. Також людина не може сама по собі випромінювати любов до Бога. Що ж тоді потрібно нам робити, щоб наповнитись любов'ю до Творця Вселенної? Все дуже просто - Господь сказав: "просіть і дасться вам, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам..." Ми повинні у своєму молитовному проханні до Господа попросити, щоб Він нас наповнив Божою Любов'ю до Нього - "Боже дай мені безмежної любові до Тебе, возлюбити Тебе усім серцем своїм, всією душею своєю, і всім своїм розумом, і з цілої сили своєї". І тоді Господь враховуючи наш вільний вибір, зможе поступово нас наповняти любов'ю до Себе, і таким чином роблячи коротке, але конкретне молитовне прохання, ми зможемо виконувати з Божою допомогою головну заповідь. Попробуйте вживати цю молитву і Ви з кожним днем будете відчувати, як Господь наповняє Вас Божою Любов'ю.

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую! Чудове висвітлення теми відносин з Богом! Нехай Він благословляє вас та дарує радість і мир в серці!

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…