Перейти до основного вмісту

СІМ БАЗОВИХ КРОКІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ УСПІШНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

СІМ БАЗОВИХ КРОКІВ НЕОБХІДНИХ
ДЛЯ УСПІШНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

Успіх виконаної справи залежить від мудрості, вміння організувати команду та управляти нею, величі людини, яка реалізувала дану справу. Щоб будь-яка справа була виконана успішно, є необхідним виконання базових кроків, які приведуть до успіху.

Сьогодні, не так часто, можна побачити успішно виконану справу, більше можна побачити посередньо виконаний проект, що не мав значних досягнень – чому так?

Кожна успішна справа вимагає неодмінного виконання конкретних кроків, які і є основою завтрашнього успіху проекту.

Можна виділити такі базових сім кроків:

1 – бачити і розуміти те завдання, яке ви хочете, виконати (мати конкретну ідею, мету); без чіткого уявлення проблеми, яка має бути вирішена, або результатів, які мають бути досягненні – проект має всі шанси перетворитись щось аморфне;

2 – виставлення цілей, які мають бути досягнені проектом, а цілі повинні бути: продумані, вимірні, досяжні, і звичайно, бути написані.
Як багато ми чули про те, що необхідно виставляти цілі, але якось не виходить. Потрібно з чогось починати, хоча б з години вільного часу, листка паперу та ручки!

3 – на основі виставлених цілей – сформувати детальний план як досягнути ціль (місячні, тижневі та щоденні плани), пам`ятаючи, що хороший керівник, лідер знає не тільки мету та ціль, а він точно знає як досягнути її, а детальні плани – це той ключ, який в цьому допоможе;
На жаль, ми не звикли детально планувати, вести органайзери, планувати тиждень на перед, місяць – а це є необхідним кроком для успіху!!!

4 – сформувати хорошу команду відповідальних людей. Без команди важко уявити собі реалізацію великого та успішного проекту. Тому потрібно постійно шукати людей під проект, навчати людей та формувати з них команду; і що дуже важливо – навчитися ефективно управляти командою для реалізації проекту.
Жаль, але нас не вчили працювати з людьми, будуючи хорошу, сильну та надійну команду, – потрібно вчитися цьому, якщо ми хочемо досягти дійсно великих результатів.

5 – скласти план необхідних ресурсів для виконання проекту та шляхи їх отримання. А це такі ресурси: людські, фінансові, медійні, організаційні, технічні…
Ресурси – чи не найскладніша проблема, відсутність яких, будує непробивну стіну. Потрібно навчитись шукати необхідні ресурси, пам`ятаючи, що завжди є ті, хто готові ними поділитися – потрібно цих людей знайти. Необхідно подумати про різноманітні джерела ресурсів, та методи їх отримання – хтось же це успішно робить!!!  

6 – регулярний перегляд стану виконання проекту, внесення необхідних коректив та доповнень. Тобто, те, що називається - звітність та аналіз – без цього проект має всі шанси бути проваленим. Потрібно навчитися регулярному, щотижневому аналізу стану справ та звітувати собі, команді про виконання справ, також цьому потрібно вчити команду, щоб аналізувати свої дії, бачити досягнення та загрози;
Ох, як ми не любимо звітувати!!! Звіт – це посяганя на нашу незалежність, свободу… Та й регулярно аналізувати себе, стан справ ми не дуже навчилися. А це критично важливі речі, без яких неможливий успіх!

7 – молитва. Ми можемо мати багато досвіду, мудрості, ресурсів, а проект буде неуспішний – тільки тому, що в майбутньому може бути така перешкода, яка зупинить всю справу, або можемо рухатись в зовсім протилежному від потрібного напрямку. Нам потрібно мати Божий погляд на успішну реалізацію проекту, Його мудрість та силу.
А наскільки ми зайняті, у нас стільки справ – де нам взяти достатньо Часу, щоб дійсно молитися до Бога і отримати від Нього направлення. Ну ще 10-20 хв. для молитви може знайдеться, але так, щоб декілька годин або декілька днів – це непідйомна ніша для нас – а жаль. Боже бачення, Його сприяння та мудрість є фундаментом, дійсно істинного успіху в житті – з цього і потрібно починати – але ми занадто заклопотані та перевантажені, щоб для цього, найважливішого кроку, знайти необхідний час, поставити цей час пріоритетом всього іншого часу!!!

Є одна повчальна історія, яка показує принципи успішної реалізації проекту. Це історія про зруйновані стіни Єрусалиму, які знаходились в такому стані от уже сотні років, за часів життя Неемії. Зруйновані стіни міста в цей час не тільки були великою небезпекою для громадян цього міста, але і великою ганьбою та насмішкою для сусідніх міст…
В Єрусалимі проживало тисячі людей, їм не подобався такий стан речей, це для них було дуже поганим фактором їхнього життя – АЛЕ ВОНИ НІЧОГО НЕ РОБИЛИ, ЩОБ ВИРІШИТИ ЦЮ ПРОБЛЕМУ.
Неемія, який не жив в Єрусалимі, але побачивши таку ганьбу для цього чудового міста – не погодився зі станом речей, і зробив такі необхідні кроки для відбудови стіни:
1 – він усвідомив проблему та чітко знав той результат, який має бути досягненим;
2 – він сформував команду з тих людей, які жили в Єрусалимі для відбудови стіни;
3 – він ефективно управляв цими людьми;
4 – Неемія забезпечив проект необхідними ресурсами;
5 – він захищав проект від ворогів та скептиків;
6 – і найголовніше – Він постійно молився Богу, про бачення, підтримку та ресурси.

Всі ми реалізовуємо якісь проекти не залежно від того маленькі вони, чи великі. І саме від нас буде залежати чи буде реалізація цього проекту успішна і чи ми досягнемо необхідних результатів. Мінімум для успіху у нас вже є – це знання, що необхідно для успіху, тож - діймо…

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…