Перейти до основного вмісту

В УКРАЇНІ ВІДБУДЕТЬСЯ САМІТ ПРОФЕСІОНАЛІВ-ХРИСТИЯН «ЗМІНЮЙ СУСПІЛЬСТВО ЧЕРЕЗ СВОЮ ПРОФЕСІЮ І ПЕРЕКОНАННЯ»


В УКРАЇНІ ВІДБУДЕТЬСЯ САМІТ ПРОФЕСІОНАЛІВ-ХРИСТИЯН «ЗМІНЮЙ СУСПІЛЬСТВО ЧЕРЕЗ СВОЮ ПРОФЕСІЮ І ПЕРЕКОНАННЯ»

20-21 квітня в Києві в Інституті філософії ім. Г. Сковороди НАН України (вул. Трьохсвятительська, 4) відбудеться Всеукраїнський саміт професіоналів-християн «Змінюй суспільство через свою професію і переконання».
Програма саміту зорієнтована на підвищення професійних навиків серед представників різних спеціальностей, формування професійних християнських середовищ. Вона включатиме доповіді, майстер-класи, презентації громадських рухів.
«Для того, щоб християни були світлом і сіллю в суспільстві, вони повинні практикувати свою віру в діях, бути гарними фахівцями та активними громадськими діячами, чия хата не стоїть скраю. Для ефективного досягнення цих цілей варто шукати однодумців і налагоджувати з ними контакти та співпрацю. Ми сподіваємося, що Саміт стане відповідним майданчиком для досягнення цих цілей», – зазначив голова правління Альянсу професіоналів-християн Ростислав Семіков.
Окрім майстер-класів з медицини, журналістики, права, психології та інших, в програмі передбачені лекції визнаних моральних авторитетів. Серед ключових спікерів Саміту – екс-глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Любомир (Гузар), всесвітньовідомий економіст та меценат Богдан Гаврилишин, віце-ректор Українського католицького університету Мирослав Маринович, православний публіцист та філософ Юрій Чорноморець, президент благодійного фонду «Слово Життя» Володимир Кунець, уповноважені представники церков, експерти, громадські діячі.
Довідка
Саміт організовує Альянс професіоналів-християн, метою діяльності якого є розбудова громадянського суспільства на християнських засадах, об’єднує віруючих фахівців різних конфесій та різних професій (юристів, бізнесменів, журналістів, медиків, освітян, митців) заради професійного зростання, глибшого духовного спілкування, а також служіння через свій фах Богові та людям. (Деталі на www.acp.org.ua).
Прес-служба Альянсу професіоналів-християнКоментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…