Перейти до основного вмісту

10 ПРИЧИН ЧОМУ ВАРТО БУТИ ПРОФЕСІОНАЛОМ


10 ПРИЧИН ЧОМУ ВАРТО БУТИ ПРОФЕСІОНАЛОМ

1.    Тому що людям подобаються такі фахівці, які є справжніми професіоналами своєї справи;
2.    тому що це авторитетні люди і їх думку поважають та до неї прислухаються;
3.    тому що це впливові люди;
4.    тому що це люди, які живуть високоякісним професійним життям, а неопосередкованим;
5.    тому що вони відчувають насолоду, постійно розвиваючи свій потенціал;
6.    тому що ці люди є постійними творцями чогось особливого і тим самим збагачують життя оточуючих та власне життя;
7.    тому що це високооплачувані люди;
8.    тому що через свій професіоналізм вони можуть багато в чому помогти людям – вони є потрібними;
9.    тому що ці люди можуть реально змінювати стан справ в конкретному середовищі або в суспільстві загалом;
10.                    тому що наш Бог є Професіонал найвищого рівня – а ми Його діти.
  
А скажіть, будь ласка, чи не очікує від нас Бог, щоб ми стали такими людьми? Людьми, які здатні ретельно працювати над собою та заслужено добитися високого професіоналізму та визнання.
Через таких людей Бог може робити великі справи, проявляючи свою славу.
Ми можемо бути дуже класними професіоналами – якщо захочемо та будемо щоденно працювати над собою, щоб піднімати свій рівень професіоналізму у своїй сфері.

Врешті-решт – Бог очікує цього від нас. Чи ми виправдаємо Його сподівання – відповідь за нами.


Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний! (Матвія 5:48)

Сергій Гула

P.s.

Ось чому в Україні був створений Альянс професіоналів християн завдання якого є об'єднання християн, які глибоко вірять та сповідують віру в Ісуса Христа та прагнучи рости професійно змінювати нашу країну на краще. Більше на - http://www.acp.org.ua/


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…