Перейти до основного вмісту

ЯКЕ ВОНО - НАШЕ ПОВСЯКДЕННЕ ЗАВДАННЯ?


ЯКЕ ВОНО - НАШЕ ПОВСЯКДЕННЕ ЗАВДАННЯ?

Очевидно, що з роками, для багатьох людей стає все важче і важче твердо слідувати за Богом. І не просто слідувати і називати себе християнином, а постійно виконувати заповіді і постанови Божі, ревно служити і приносити плід Богопізнання. Але це саме ті речі, які Бог від нас очікує. Він не очікує, що ми з часом станемо комфортнішими, байдужішими, чи взагалі відійдемо від віри...
На жаль, можу сказати, що багато людей, яких знав в своєму житті, які колись ревно любили Господа і служили Йому, сьогодні стали менш продуктивними для Бога, а більш безпечними та комфортнішими...
Час – це велика небезпека та виклик для нас! На жаль, з роками наша ревність по шуканню Бога та служінню Йому можуть стати набагато слабшими, аніж були ще пару років назад.
Коли відчуваємо, що вже нема бажання служити Богу, виконувати його заповіді, шукати Його щодня, тоді що робити в такій ситуації?
Думаю, найперше необхідно дуже чітко слідкувати за собою і постійно виміряти власну духовну температуру по ревності пізнання Бога та служіння Йому. Саме ми, а ніхто інший, є відповідальні за той стан життя, за ту поведінку, яка є у нас сьогодні і має бути завтра, усвідомлюючи, що маємо щоденне завдання від Господа:

Щоб ви поводилися належно щодо Господа в усякому догодженні, в усякому доброму ділі, приносячи плід і зростаючи в пізнанні Бога. (Колосянам 1:10)

З цієї Біблійної настанови дуже чітко бачимо наші завдання, які ніколи не повинні зупинятися, а саме:

1 – ми постійно повинні слідкувати за собою, щоб поводитися так, як хоче Господь. Саме Він є тим основним дороговказом, Який може відкрити нам, чи правильно ми сьогодні стоїмо у вірі. Ось чому важливо перевіряти себе, питаючи у Господа: "чи на правильному я путі і чи не на небезпечному шляху я стою?"
2 – нам необхідно приносити постійно плід у всякому доброму ділі. Бути плодовитим у своєму житті – чи не найголовніше завдання, яке стоїть перед нами! Ми є тими виноградними гілками, які повинні зародити рясно, та тими, хто приносячи добрий і гарний плід нашого служіння, стимулюють людей, щоб вони славили Бога, бачачи наші добрі діла. 
3 – переконаний, що одне з найголовніших завдань, яке стоїть постійно перед нами, виконуючи яке ми не повинні зупинити – це зріст у пізнанні Бога. Переконаний, що саме у щоденному виконанні цього завдання і криється відповідь: або охолодження любові до Бога та ревному служінні Йому та постійно зростаючі любові, яка приносить рясні плоди.

Саме ці щоденні питання, які постійно задаємо собі:"чи я зростаю у пізнанні Бога? Що я роблю, щоб знати Його глибше. Скільки я часу виділяю для спілкування з Господом та вивченням Його Слова. Чи знаю я Бога персонально, чи це пізнання більше сьогодні, аніж було рік назад, чи приношу я плід та гідно поводжусь щодо Господа? здатні нам приносити актуальні відповіді, які маємо аналізувати, змінюючи своє життя!
Очевидна істина полякає в тому, що саме в тісному спілкуванні з Богом, ми знаходимо всі необхідні ресурси, щоб продовжувати прекрасне життя, яке наповнене  плодами служіння та глибоким знанням нашого Бога.sg


       

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…