Перейти до основного вмісту

ВО «СВОБОДА» ЗАРЕЄСТРУВАЛА ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ЗАБОРОНУ АБОРТІВ


ВО «СВОБОДА» ЗАРЕЄСТРУВАЛА ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ЗАБОРОНУ АБОРТІВ

 

Народні депутати України від ВО «Свобода» Олександр Сич, Руслан Марцінків та Руслан Зелик зареєстрували у Верховній Раді України законопроект, який передбачає законодавчу заборону штучного переривання вагітності (абортів). Про це повідомляє сайт об’єднання.
Як зазначають автори законопроекту, рівень абортів в Україні є найбільш високим серед країн ЄС і становить 21,1 на 1000 жінок фертильного віку, 45,8 – на 100 вагітностей, 84 – на 100 пологів. Проте, найбільшу стурбованість викликають наслідки абортів: високий відсоток захворюваності, що часто закінчується безпліддям, смертністю, а також численними морально-правовими проблемами.
"Українське законодавство не забороняє проведення абортів за терміну вагітності від 12 до 22 тижнів. Але законодавча норма не враховує того факту, що за результатами низки наукових медичних досліджень встановлено: дитина, яку абортують, зазнає таких самих страждань, як і доросла людина, яку тортурами доводять до смерті. Окрім цього, аборти мають згубні наслідки для психологічного і фізичного здоров'я всіх причетних до цього осіб", – зазначив Руслан Зелик.
Так, серед причин материнської смертності, якій можна було б запобігти, аборти і пов'язані з ними ускладнення забирають життя майже кожної десятої жінки, що померла під час вагітності.
Наслідки абортів набувають дедалі загрозливіших масштабів. Нині в Україні близько 1 млн. подружніх пар є безплідними, з них 868 тисяч – у зв'язку з безплідністю жінки. При цьому причиною жіночої неплідності у 80% випадків є аборт.
"Як лікар за фахом я переконаний, що аборт є оскверненням та спотворенням покликання лікаря, завдання якого – лікувати і рятувати життя людини, а не нищити його. Дитина від зачаття є особою, і вже з цього моменту їй притаманна специфічна особиста гідність, вона має недоторканні основні права, такі ж, які притаманні дорослій людині. З релігійної точки зору, усі християнські церкви в Україні виступають проти аборту, вважаючи це людиновбиством. Враховуючи, що Україна цього року буде відзначати на державному рівні 1025-річчя Хрещення Руси, цей законопроект є вкрай актуальним", – наголосив свободівець Руслан Зелик.
Народні депутати України від ВО "Свобода" пропонують законодавчо заборонити штучне переривання вагітності, окрім випадків, встановлених чинним законодавством України, а саме: якщо вагітність становить пряму загрозу життю вагітної жінки; наявності медичних показань щодо патології плоду, несумісної з життям дитини після народження; доведених у судовому порядку фактів зачаття дитини в результаті зґвалтування. При цьому проведення операції зі штучного переривання вагітності (аборту), окрім випадків, передбачених законодавством, на переконання свободівців, має каратися кримінальною відповідальністю. За таких обставин особі загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 7 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. У разі ж проведення операції штучного переривання вагітності особою, яка не має спеціальної медичної освіти, така особа карається позбавленням волі на строк до 7 років.

За матеріалами РІСУ - http://risu.org.ua/

 


Коментарі

  1. Интересную позицию встретил у верующих по поводу этого закона... что не о детях умерщвленных надо думать, - они, мол идут все-равно на Небеса, .. а о тех грешниках, кто делает эти аборты!...

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…