Перейти до основного вмісту

ЯК НЕ ГРІШИТИ ТА ЖИТИ ПРАВЕДНИМ ЖИТТЯМ?


ЯК НЕ ГРІШИТИ ТА ЖИТИ ПРАВЕДНИМ ЖИТТЯМ?

Якщо ми будемо прагнути жити праведним життям, щоб максимально уникати гріха – ми будемо надзвичайно благословенні від Бога, а що найголовніше – ми досягнемо Царства Божого після смерті.
Очевидно, що жити святим життям далеко нелегка справа. Але це той стандарт життя, яким ми зобов'язані жити, якщо ми себе називаємо християнами. Це те життя, якого Бог очікує від нас. Якщо ми не можемо грішити, то давайте конкретно працювати над тим, щоб жити тим життям, яке принесе радість нам і Богу.
В Біблії є конкретні кроки як жити праведним, безгрішним життям. Хочу зупинитися на конкретних порадах, які містяться в 6-ті главі книги послання до Римлян, отже:
1 – ми повинні розуміти, що якщо ми навернулися до Бога – ми повинні залишити той гріх, який переслідував нас і який ми здійснювали. Для цього потрібно молитися, щоб Ісус нас звільнив від сили гріха та прийняти тверде рішення більше не грішити. Є благодать від Господа та дар жити праведним життям;
2 – вважати себе мертвими для гріха. Оскільки ми хрестилися не тільки в життя Христа, але ми хрестилися і в Його смерть. Тобто в смерть попередньої гріховної людини та в смерть гріха;
3 – Ми хрестилися і в воскресіння Ісуса Христа, для того, щоб нам ходити в обновленому житті, праведному житті. І в це потрібно щиро вірити та проголошувати, адже праведний житиме саме вірою. Якщо в це не вірити – ми не будемо святим та праведними.
4 – ми повинні знати, що наше попереднє гріховне життя, ось ця гріховна «стара» людина, була розп'ята з Ісусом Христом, щоб знищилось тіло гріховне, щоб нам не бути більше рабами гріха!;
5 – коли ми будемо вважати себе, на основі Біблії та віри, мертвими для гріха – то ми, дійсно, звільнимося від гріха;
6 – наш теперішній стандарт життя це праведне життя для Бога. Саме такий акцент у нас повинен бути. Саме в нашій владі є вибір замінити гріх на праведний вчинок, замінити несвяте життя на безгрішне;
7 – ми не повинні прислухатися пожадливості гріха, адже,  дійсно, гріх манить людину своєю спокусою та пожадливістю. Ми повинні бути зрілі, щоб вміти відмовлятися «солодкості» гріха та свідомо обирати праведний вчинок. До-прикладу, замість дивитися порнографію – послухати проповідь, замість вкрасти – подарувати, замість говорити погані слова – сказати добре слово; замість лінуватися – встати і зробити гарну справу, замість сексуально блудити – влаштувати романтичний вечір своїй дружині…
8 – по-суті це і виражено у 13 вірші 6 глави послання Римлян:
«і не віддавайте членів своїх гріхові за знаряддя неправедности, але віддавайте себе Богові, як ожилих із мертвих, а члени ваші Богові за знаряддя праведности».
9 –  пам'ятати, що Бог все зробив для нас, щоб ми були праведні, давши нам свою благодать, щоб гріх не панував над нами: «Бо хай гріх не панує над вами, ви бо не під Законом, а під благодаттю. (Римлянам 6:14)
10 – Але це не означає, що праведне життя прийде саме собою. Є наша частина, яку ми обов'язково повинні зробити, щоб жити праведним життям – це найперше не грішити!

Що ж? Чи будемо грішити, бо ми не під Законом, а під благодаттю? Зовсім ні! Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність? Тож дяка Богові, що ви, бувши рабами гріха, від серця послухались того роду науки, якому ви себе віддали. А звільнившися від гріха, стали рабами праведности. (Римлянам 6:15-19)

11 – отже, вважаймо себе рабами праведності – женімося за тим, щоб робити праведні справи і утікаймо від гріха!

12 - а для того, щоб знати які є праведні діла - варто читати Біблію і поступати так, як там написано. 

З Біблії ми бачимо, що Бог все зробив для нас, щоб нам жити праведним життям. Питання до нас – чи ми будемо робити конкретні речі, щоб нам не грішити, але змінювати свої неправедні вчинки на хороші та святі? Вибір за нами!

Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім! (Римлянам 6:23)

Сергій Гула


Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…