Перейти до основного вмісту

ЧИ ЗНАЮ Я ДУМКУ БОГА ПРО СЕБЕ?


ЧИ ЗНАЮ Я ДУМКУ БОГА ПРО СЕБЕ?

Як часто нам важливо знати чиюсь думку про себе. Хто що про нас говорить та думає, і чи ці думки хороші чи ні…
А як щодо того, щоб знати, що Бог думає про тебе? Унікальність ситуації полягає в тому, що Бог думає про вас і має свою думку про кожну ситуацію у вашому житті.
Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію. І ви кликатимете до Мене, і підете, і будете молитися Мені, а Я буду прислуховуватися до вас.
І будете шукати Мене, і знайдете, коли шукатимете Мене всім своїм серцем. І Я дамся вам знайти Себе, говорить Господь...
 (Єр.29:11-14)
Бог не просто думає про нас, а тут Він показує, що Він має хорошу думку, хороший задум для нашого життя.
Як часто ми в житті помиляємось тільки тому, що поступаємо по власним думкам, по власній волі. Як часто ми не знаємо в житті як поступати далі – а Бог знає, Він має свою думку щодо вас і щодо тієї ситуації в якій ви знаходитесь.
Як часто ми не знаємо свого майбутнього, бачення на власне життя – а Бог знає – Він знає все наше майбутнє!!!
І Бог не просто щось там думає про нас – Він страсно бажає, щоб і ми знали Його думки про нас, адже після слів про те, що Бог має думки добра та хорошого майбутнього – Бог говорить про пошук Його!
А взагалі – ми оволоділи цим мистецтвом шукати Бога завжди всім своїм серцем???
Це те чому потрібно навчитись, це те, що потрібно практикувати щоденно – шукати Бога всім серцем, і не просто шукати, а навчитись отримувати інформацію від Нього – що Він думає про мене, що Він думає про ту ситуацію, де сьогодні я знаходжусь.
Часто ми боїмося питати Бога, що Він думає про нашу ситуацію, думаючи, що Бог осудить нас чи скаже щось не дуже приємне для нас – це неправда – Бог має хороші думки про нас, щоб не відбувалось в нашому житті. Він дійсно Той, Хто найперше бажає нам добра і прагне нам допомогти у всьому!!!

Покладіть на Нього всю вашу журбу, бо Він опікується вами! (1Петр.5:7)  

Найчастіша проблема, яку я чув, при шуканні Бога – це те, що ви залишаєтесь без відповіді, тобто, що ви не знайшли Бога… але Він сам сказав – що Він дастся вам знайти себе, якщо ви тільки будете Його шукати всім своїм серцем.
Не може бути так з Богом, що ви Його шукаєте всім серцем, і щоб Він не відкрився вам, і не проговорив до вас. Він сам себе підкорив цьому слову і сказав – і будете шукати Мене, і знайдете, коли шукатимете Мене всім своїм серцем, і Я дамся вам знайти Себе!

Потрібно виділити час для того, щоб шукати Бога, щоб нічого не відволікало, тільки ви і Бог, і все своє серце, всі свої думки направляти на Нього, не відволікатися нічим, не дозволяти різним думкам зменшувати вашу концентрацію на Бозі, нам треба навчитись контролювати хід своїх думок, і зупиняти їх, коли вони заважають нам зконцентруватись на Бозі!!!

Давайте навчимося шукати Бога всім своїм серцем, щоб знати, що Він думає про нас, про наше майбутнє – а це дуже хороші думки!!!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…