Перейти до основного вмісту

ЩО ВОНИ ВІДДАЛИЛИСЯ ВІД МЕНЕ…


ЩО ВОНИ ВІДДАЛИЛИСЯ ВІД МЕНЕ…

Як часто я зустрічаю знайомих, які колись ходили до церкви, горіли для Бога, служили Йому, були такі віддані та повні віри… але пройшов час - 4-7 років і ці люди вже рідко ходять в церкву, якщо ходять взагалі, вже давно не служать, не горять Господам, перестали проводити час в таємні кімнаті – вони дуже сильно віддалилися від Бога…
І ця проблема не тільки сьогоднішнього часу чи нашого народу – це вічна проблема, по-суті характерна для багатьох людей; спочатку пізнати Господа, полюбити Його, служити Йому, а через деякий час віддалитися від Нього, відійти від церкви і продовжувати жити мирським життям.
Ця проблема була характерна і для Ізраїля, де Господь чітко задає їм питання:

Так говорить Господь: яку кривду знайшли батьки ваші в Мені, що вони віддалились від Мене й пішли за марнотою, і стали марними? І не спитали вони: де Господь, що нас вивів із краю Єгипетського, що провадив Він нас по пустині, по землі степовій, повній ям, по краю сухому та темному, по краю, що в ньому ніхто не ходив, і що там не осілась людина?
І впровадив Я вас до родючого Краю, щоб їсти плоди його й добра його. І ви прибули й занечистили землю Мою, і зробили гидотою спадщину Мою... (Єр.2:5-7)

Бог в здивуванні запитає, послухайте, яку КРИВДУ знайшли ви в Мені, щоб віддалитися від мене, що Я вам поганого зробив, що ви залишили Мене?
І дійсно – це парадокс – Бог такий Добрий до нас, визволив від рабства гріха, дарував вічне життя, помагає нам – а ми забуваємо Його, починаємо служити марноті (цьому світу, тому, що немає цінності для Бога, гріху) – і самі стаємо марнотою!!!
Більше того Бог дивується:
Бо перейдіть острови хіттеян, і побачте, і до Кедару пошліть, та пригляньтеся добре й побачте, чи було там таке, як оце? Чи змінив люд богів, хоч не Бог вони? А народ Мій змінив свою славу на те, що не помагаї!...
Здивуйтеся цим, небеса, і затремтіть, і злякайтесь над міру, говорить Господь!
 (Єр.2:10-13)

Здивуйтесь цим небеса!!! Як так – люди залишаються вірним ідолам, ані ж люди, які пізнали живого Бога!!!

Як же ж це дивно – залишати такого Чудового Господа, який так багато робить для нас, Який так сильно любить нас!!! Але ми часто, на жаль, любимо більше світ, комфорт, наш гріх –і тим самим віддаляємося від нашого Господа!

Будь ласка, не робімо ту помилку, яку роблять дуже багато людей на протязі тисячоліть, а натомість давайте линути до Господа, до нашого Бога, до нашого люблячого Батька, давайте будемо робити свідомі кроки, щоб наближатися до Господа, служити Йому і любити Його всім своїм серцем до кінця днів нашого земного життя – це наше найголовніше завдання в житті!!!  

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…