Перейти до основного вмісту

БЛАГОСЛОВІННЯ СОЛОМОНА МАЄ СВОЇ ПРИЧИНИ або підстави для нашого благословіння

БЛАГОСЛОВІННЯ СОЛОМОНА МАЄ СВОЇ ПРИЧИНИ
або підстави для нашого благословіння

Соломон був тією людиною, яку Бог надзвичайно сильно благословляв. По-суті, Соломона можна назвати тим, кого Бог найбільше у світі з людей обдарував: царством, неймовірним багатством, найвищим розумом, силою, владою та славою, і всім, всім, всім, що тільки могла людина хотіти – унікальність Божої дії.
Соломон як зразок того, наскільки наш Бог може і хоче благословляти своїх дітей…
Але одне благословіння, яке дуже цікаве, а саме факт того, що протягом всього свого царювання – Соломон насолоджувався миром зі всіх сторін свого царства. Це дуже унікальна річ, адже в цей період - війни були звичайним явищем, а точніше – необхідним явищем! І Бог, в своєму благословенню Соломона, зупиняє звичайний хід історії цього часу, і цих народів, щоб поблагословити Соломона.
Але чому Бог так сильно благословив Соломона?
Перша причина – це Давид – ради раба свого Давида, як Бог часто цей вираз використовував… благословення Соломона напряму залежало від хождіння перед Богом його батька, Давида – це перший урок для нас – наші діти будуть в багато чому поблагословенні від Бога, залежно від того, наскільки ми праведно та з чистим серцем ходимо перед Богом!
Але не тільки праведність Давида визначала рівень благословення Соломона. Сам Соломон був підставою великого благословення Божого:
1 Книга Царів 3:3 – і полюбив Соломон Господа, щоб ходити постановами свого батька, тільки він приносив жертви та кадив на пагірках.

Перша і найголовніша підстава – Соломон полюбив Господа (наскільки ці слова солодкі…) любов до Господа – це найголовніше, що у нас може бути, це основа життя, це те до чого ми повинні прагнути, це те, в що ми повинні вкладати часи, сили, ресурси. Любити Господа – це наше рішення, це наші дії, це наші прагнення!!! Давайте виберемо, щоб любити Господа всім серцем!!!

Друга і головна підстава – Соломон вирішив жити за постановами, заповідями Божими. Ось і в цьому також проявляється любов до Господа, коли ти любиш Бога, ти будеш робити те, що Він хоче, а не що ти хочеш – ти не будеш грішити – оскільки гріх – засмучує Його, а ти настільки любиш Його, що не дозволиш собі засмутити Того, Кого полюбило серце твоє!!!

Третя і також головна підстава – Соломон приносив жертви Господу!!! Любові без жертви - не буває!!! Що ми сьогодні жертвуємо для Господа, чим ми сьогодні жертвуємо для Того, Кого полюбило серце наше? Нам важко щодня приділити дві години для Господа, тільки для Нього – так, це жертва – і це найприємніша жертва для Господа, це час любові… це час кадіння – розумний зрозуміє…
Подивіться як жертвував Соломон (він ще тоді не був казково багатим):
1 Книга Царів 3:4 – і пішов був цар до Гівону, щоб принести там жертви, бо то найбільший пагірок. Тисячу цілопалень приніс Соломон на тому жертівнику.

Яке відношення серця Соломона до Бога, він не просто знайшов якусь гору – ні – він вибрав найкращу для Господа, він не просто приніс одну жертву цілопалення, як того вимагав закон – А ТИСЯЧУ,  що це таке? – це трепетне відношення серця, серця, яке хоче задовільнити Господа. Чому я так пишу – а тому, що як би це не було так – Бог би не пошанував Соломона – в цю ж ніч Бог особисто прийшов до Соломона, і запитав – що він хоче?

Четверта підстава – Соломон в Бога не просив матеріальних речей, Соломон в Бога попросив мудрості, для того, щоб правильно управляти ЙОГО, БОЖИМ народом, тобто зробити найкращим чином те, що завгодно Господу!
Соломон попросив мудрості – увага – для того, щоб розрізняти добре від злого… унікально, хіба для цього потрібно мудрості, здається все зрозуміло де добро, де зло – особливої мудрості не потрібно. Та ні, потрібно, для того, щоб бачити, що є добрим не у власних очах, а в Божих, і що є злом не у власних очах, а в Божих!!!

Бог не є жадний, істинна характеристика Бога – ВІН ДУЖЕ ЩЕДРИЙ НЕБЕСНИЙ БАТЬКО, але рівень Його благословення для нас залежить не тільки від Нього, але і від нас – давайте виберемо, щоб бути благословенними!!!

Сьогодні взяв я за свідків небо й землю, життя та смерть дав я перед вами, благословення та прокляття. І ти вибери життя, щоб жив ти та насіння твоє,
щоб любити Господа, Бога свого, щоб слухатися голосу Його та щоб линути до Нього, бо ж Він життя твоє, і довгота днів твоїх...
(Повт.30:19,20)

Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…