Перейти до основного вмісту

ДЕНЬ ЗЛИЙ


ДЕНЬ ЗЛИЙ

Бувають в нашому житті дні, які є достатньо складними для нас, ми якби під пресом перебуваємо (психологічним, духовним), коли нам нічого не хочеться робити, коли на душі важко, коли хочеш чогось і не знаєш чого, коли маєш щось зробити, а не можеш і не хочеш, настрій поганий як і самопочуття… я називаю такі дні: «злий день».
Я не знаю чому вони бувають, але це ті дні, які насправді покликані зробити нас сильнішими, як би це парадоксально не звучало.
В такий день дуже важлива наша поведінка, оскільки багато людей в такі дні є надзвичайно вразливі та слабі, і дуже часто попадають в якийсь гріх, особливо той, який колись домінував над ними: той хто давно не пив – починає пити, той хто не блудив – падає в перелюб, той хто стримував себе від їжі – падає в обжорство…
Дуже важливо з ходінням з Господом, на практиці, зрозуміти одну річ, що в часі нашої слабості – ми не повинні шукати фальшивих укріплень чи задоволень – ми повинні навчитися шукати Бога в наших важких часах, шукати Господньої сили та укріплення. А в такі часи – шукати Бога хочеться найменше всього, а точніше – взагалі не хочеться! Це диявол заінтересований, щоб ми цього не зробили, а ми повинні навчитися в наших труднощах, важких обставинах, коли взагалі нічого не хочеться – все відсторонити і почати шукати Бога.
Бог очікує від нас, що в часи важкі і злі ми не будемо залишатися слабкими, можливо це час, коли Бог зважує нас – і важливо, щоб ми не знайшлись легкими, а тими, хто в долинах смертної тіні – знаходить джерело та світло Боже!!!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…