Перейти до основного вмісту

ЧУТТЄВІСТЬ ДО ДУХА СВЯТОГО


ЧУТТЄВІСТЬ ДО ДУХА СВЯТОГО

У нас є велика обітниця – те, що ми вже не сироти, те, що ми ніколи не будимо самотніми, те що в нас є завжди Той, Хто може бути Найдорожчим, Найближчим, Найріднішим – Вірним помічником протягом всього життя – це Дух Святий!!!
І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував, Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він. Я не кину вас сиротами, Я прибуду до вас!
(Iван.14:16-18)

Питання до себе – а чи я розвиваю відносини з Духом Святим щоденно?

Ми так звикли до промовляння – благодать Господа Ісуса Христа, і любов Бога Отця, і спілкування зі Святим Духом нехай пребуде зі всіма нами!
А чи ми дійсно щоденно та тісно спілкуємось з Духом Святим? Адже спілкування з Духом Святим – це те, що має перебувати з нами!!!
Згадаймо, наскільки часто ми в день звертаємось, радимось, ділимось переживаннями з Духом Святим?

Унікально, Той, хто мав би стати для нас найближчим і найріднішим – досі перебуває поза нашою тісною увагою – по суті – ми залишилися сиротами. Ми і дальше відчуваємо себе самотніми, коли щось трапляється неприємне, ми найперше шукаємо підтримку у людей, ми не звикли і не вміємо радитись з Духом Святим.
Своїми гріхами ми продовжуємо засмучувати Духа Святого, а потім дивуємось – чому ми не можемо відчувати ніжно присутності Божої, чути голос Бога? Потрібно боротися за святість, навіть до крові!!!
А що таке водіння Духом Святим – ми взагалі про це забули, керуємось тільки власним розумом та почуттями!
А наше покликання – це бути чітко водимими Духом Святим і глибоко послушні Йому – як це для нас важко – але ми повинні прагнути до цього – це наш, Божий стандарт життя!!! 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…