Перейти до основного вмісту

ЗБУДИСЬ, ЗБУДИСЬ, ЗОДЯГНИСЬ, ЦЕРКВО, У СИЛУ СВОЮ

ЗБУДИСЬ, ЗБУДИСЬ, ЗОДЯГНИСЬ, СІОНЕ, У СИЛУ СВОЮ

Це заклик Бога до церкви збудитись та ходити в силі Його і не тільки в силі, але і в славі…
Чому ми сьогодні так рідко бачимо, щоб церква Божа її члени (тому що церква – це не абстрактне поняття – церква – це ті люди, які наповнюють її) ходили б в славі та силі Божі?
Богу не жаль надати силу і славу своїм дітям, більше того Він ревнує її надати церкві, але все одно – ми так рідко бачимо людей Божих, які б дійсно ходили б в силі та славі Божій…
Я думаю перша і найголовніша причина – це те, що ми половинчасті в своєму житті. Ми не повністю посвятили своє життя Богу, ми ще дуже багато ходимо своїми дорогами, ми не шукаємо найперше, що є воля Божа, а не наша, ми ще дуже сильно любимо світ і те що в ньому!!!
Біда в тому, що ми шукаємо в нашому житті багато чого, але не найперше Його волі і Царства Його!!!
Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться.
(Матв.6:33)
Отче наш, що єси на небесах! Нехай святиться Ім'я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі.
 (Матв.6:9-11)
Ось який наш найперше повинен бути життєвий фокус – шукати найперше Божої волі, Його царства (тобто те положення речей, які характерні для Нього – праведність, святість, мир, любов…).
А натомість ми шукаємо практично тільки свого, де заробити, де прожити, де збудувати кар’єру, дружину, чоловіка і.т.п.
Ми не шукаємо всім серцем того, що хоче Господь від нас, яку ми повинні Його волю реалізувати.
Ви не замітили, що навіть в наших молитвах ми просимо Бога за те, що МИ хочемо, тобто підкоряємо Бога до своєї волі…   
Ми не звикли щоденно просити і ревнувати, щоб Бог показав, що Він хоче, ми не ревнуємо за Божі речі. Наші молитви дуже приземлені – захисти, благослови, допоможи… а як щодо молитви – Господи, благаю Тебе, покажи, що Ти хочеш, щоб я зробив для Тебе, яка Твоя воля на моє життя, що я маю зробити для Тебе? І так щодень, і так молитва з постами і з ревністю і невідступністю, поки Бог не почує (хоча Він зразу чує, просто дивиться наскільки ми серйозні в цьому бажанні і прагненні) і не покаже і не скаже, що Він хоче…
Наступна причина – ми продовжуємо жити в своїх гріхах виправдовуючи себе, ми не боремося за святість хоча б до крові…
Щоб ми, визволившись із руки ворогів, служили безстрашно Йому у святості й праведності перед Ним по всі дні життя нашого.  (Лук.1:74-76)
Гріх – це те що краде силу і бачення від Бога, тому що без святості ніхто не зможе побачити Бога, того, що Він хоче!!!
Гріх краде помазання і силу, і славу. З гріхом не можна легковажити з ним потрібно безкомпромісно боротись!!!

Наступна причина – у нас відсутня ревність по ділам Божим. Нам по суті байдуже, чи робиться Божа робота моїми руками, а чи ні! Ми не ревнуємо за Божі речі, ми ревнуємо за професію, за футбол, за гроші – за все, що хочеш, а от за Божі речі – ні!!!

Я знаю діла твої, що ти не холодний, ані гарячий. А що ти ні гарячий, ані холодний, то виплюну тебе з Своїх уст...
Бо ти кажеш: Я багатий, і збагатів,і не потребую нічого. А не знаєш, що ти нужденний, і мізерний, і вбогий, і сліпий, і голий! Раджу тобі купити в Мене золота, в огні перечищеного, щоб збагатитись, і білу одежу, щоб зодягтися, і щоб ганьба наготи твоєї не видна була, а мастю на очі намасти свої очі, щоб бачити. Кого Я люблю, тому докоряю й караю того. Будь же ревний і покайся!
Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною.
Переможцеві сісти Я дам на Моєму престолі зо Мною, як і Я переміг був, і з Отцем Своїм сів на престолі Його.
Хто має вухо, хай чує, що Дух промовляє Церквам!
(Об.3:15-22)  

Бог все знає, всі наші діла, і напевно Він бачить, що ми стали теплими, шукаючи тільки земного, в нас охолоділа любов до Нього, до Його справ, до Його волі (і це легко встановити – коли ви останній раз молились і постились, щоб почути, зрозуміти, що Він хоче на ваше життя, на конкретну річ, щоб питати, що Він хоче…) – нам треба покаятись, і що найголовніше – бути ревним.
Бог – очікує від нас ревності по Ньому, по Його справам. (ревність по Ньому також легко встановлюється – коли ми остатній раз проводили ночі з Ним, або хоча б 2-3 години щодня… а Ісус це робив, хоча напевно Він найменше мав в цьому нужду, адже Він був сам Богом!!!, але до цього Його штовхала велика любов до Бога Отця)

Нам потрібно збудитись з цього світського, приземленого сну, шукання тільки свого, нам потрібно шукати те чого Він хоче, і реалізовуючи Божі діла ми зодягнемося в Його силу та славу, адже сам сказав, що який воїн хвилюється за забезпечення, за це хвилюється Той, Хто його найняв!!! А ми воїни Ісуса Христа, чи ми вже про це забули?

Збудися, збудись, зодягнися, Сіоне, у силу свою, зодягнися у шати пишноти своєї…
(Iс.52:1)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…