Перейти до основного вмісту

ЩО МЕНІ РОБИТИ, ЩОБ НЕ ВТРАТИТИ БОЖУ ПРИСУТНІСТЬ ТА СПАСІННЯ?

ЩО МЕНІ РОБИТИ, ЩОБ НЕ ВТРАТИТИ БОЖУ ПРИСУТНІСТЬ ТА СПАСІННЯ?


(це високий стандарт, якому потрібно навчитись)

 І не засмучуйте Духа Святого Божого, Яким ви запечатані на день викупу
(Еф.4:30)


Адам був створений Богом і жив постійно в Його присутності, в Його присутності Адам мав можливість розвиватися, мати щастя та мир з Богом та з Євою, він був здоровий та господарем раю, Адам в раю просто-на-просто був щасливим!!! 
Так само будь-яка людина, найперше призначена для того, щоб жити в Божій присутності, постійно ходити, відчуваючи її - саме тоді земне життя стає Едемом!!!
Коли ми знайшли і примирилися з Богом - наше наступне завдання є в тому, щоб не втрачати Божу присутність ні на мить, яка є найкращим середовищем для розвитку та життя людини!

Отже, що необхідно робити, щоб не втрачати Божу присутність:

1 – НЕ ГРІШИТИ

Пильнуйте про мир зо всіма, і про святість, без якої ніхто не побачить Господа.
(Євр.12:14)


Бо написано: Будьте святі, Я бо святий!
(1Петр.1:16)


Вони отупіли й віддалися розпусті, щоб чинити всяку нечисть із зажерливістю. Але ви не так пізнали Христа
 (Еф.4:19-21)


Блаженна людина, що витерпить спокусу, бо, бувши випробувана, дістане вінця життя, якого Господь обіцяв тим, хто любить Його. Випробовуваний, хай не каже ніхто: Я від Бога спокушуваний. Бо Бог злом не спокушується, і нікого Він Сам не спокушує. Але кожен спокушується, як надиться й зводиться пожадливістю власною. Пожадливість потому, зачавши, народжує гріх, а зроблений гріх народжує смерть.
(Як.1:12-15)


Отож, коли тілом Христос постраждав за нас, то озбройтеся й ви тією самою думкою, бо хто тілом постраждав, той перестав грішити, щоб решту часу в тілі жити вже не для пожадливостей людських, а для Божої волі.  
(1Петр.4:1-3)

2 – ТРИМАТИ СВОЇ ЕМОЦІЇ В ПОРЯДКУ: НЕ НЕРВУВАТИ, НЕ ПІДВИЩУВАТИ ГОЛОС, НЕ ГОВОРИТИ ПОГАНІ СЛОВА


Навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм.
(Матв.11:29,30)

 Усяке роздратування, і гнів, і лютість, і крик, і лайка нехай буде взято від вас разом із усякою злобою. А ви один до одного будьте ласкаві, милостиві, прощаючи один одному, як і Бог через Христа вам простив!


(Еф.4:31,32)

Коли був лихословлений, Він не лихословив взаємно, а коли Він страждав, не погрожував, але передав Тому, Хто судить справедливо.
(1Петр.2:23)

3 – ПОСЛУШАННЯ: БОГУ, БАТЬКАМ, СТАРШИМ

Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерті
(Фил.2:8)

І хоч Сином Він був, проте мав навчився послушаню з того, що вистраждав був.
(Євр.5:8)

4 – НЕ ОБМАНЮВАТИ

Тому то, неправду відкинувши, говоріть кожен правду до свого ближнього
(Еф.4:25)

5 – СЛІДКУВАТИ ЗА СВОЇМИ УСТАМИ, НЕ ГОВОРИТИ ЛИШНЬОГО

Нехай жодне слово гниле не виходить із уст ваших, але тільки таке, що добре на потрібне збудування, щоб воно подало благодать тим, хто чує. І не засмучуйте Духа Святого Божого, Яким ви запечатані на день викупу.
(Еф.4:29-31)

6 – НЕ ІТИ НА КОМПРОМІС ЗІ СВІТОМ

Не любіть світу, ані того, що в світі. Коли любить хто світ, у тім немає любови Отцівської, бо все, що в світі: пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва, це не від Отця, а від світу. Минається і світ, і його пожадливість, а хто Божу волю виконує, той повік пробуває!
(1Iван.2:15-18)

7 – БУТИ ВІДКРИТИМ ДО ДОПОМОГИ

Бо Я голодував був і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви. Був нагий і Мене зодягли ви, слабував і Мене ви відвідали, у в'язниці Я був і прийшли ви до Мене.
(Матв.25:35-37)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…