Перейти до основного вмісту

ХРИСТИЯНСТВО ЗАЛИШАЄТЬСЯ НАЙПОПУЛЯРНІШОЮ РЕЛІГІЄЮ У СВІТІ


ХРИСТИЯНСТВО ЗАЛИШАЄТЬСЯ НАЙПОПУЛЯРНІШОЮ РЕЛІГІЄЮ У СВІТІ


Більшість жителів Землі – майже шість мільярдів людей – є послідовниками якогось релігійного вчення.
До такого висновку дійшли експерти американського Pew Research Centre.
Вивчивши дані переписів населення і соцопитування у більш ніж 200 країнах світу, експерти з`ясували, що християнство, як і раніше, залишається найпопулярнішою релігією. Християнами вважають себе 2,2 мільярда чоловік, повідомляє Російська Служба Бі-Бі-Сі.
На другому місці – мусульмани. Цю релігію сповідують 1 6000 00000 віруючих.
До індуїстів зараховують себе близько мільярда людей, до буддистів – 500 мільйонів. Про це інформує УНІАН-релігії з посиланням на Православие.by.

Коментарі

 1. И снова Анонимный Аноним18 грудня 2012 р. о 23:18

  А как вам такая статистика?
  "В ходе опроса также выяснилось, что большинство респондентов (61%) никогда не брали в руки Библию. Среди тех, кто знаком со Священным Писанием, 24% читали Евангелие, 16% - Ветхий Завет, 11% - книги Нового завета..." (http://www.pravoslavie.by/news/bolshinstvo-rossijan-poseshajushih-pravoslavnye-hramy-nikogda-ne-chitali-bibliju-opros)
  И толку от того, что "христианство остаётся популярнейшей религией мира", если религиозность большинства сводится к тому, какой храм они чаще видят по дороге в магазин?

  ВідповістиВидалити
 2. це дійсно серйозне питання, хто як відноситься до своєї віри...,
  популярність Християнства, можна сказати - це привід до активного сповідування Ісуса Христа...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Аноним (; не другой ;)21 грудня 2012 р. о 14:01

   Было бы желание, а повод для того, чтобы поговорить с кем-то о Боге (христианском) всегда можно найти и тут уже без разницы - большинство вы представляете или какое-нибудь непризнанное и гонимое меньшинство. Проповедь Евангелия - это не соревнование за количество прихожан, а "свет миру" и никакого особого впечатления на думающих людей количество посетивших церковь на Пасху не производит.

   Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…