Перейти до основного вмісту

Янукович вирішив реформувати інтернати

Янукович вирішив реформувати інтернати


Президент України Віктор Янукович у рамках Всеукраїнської наради з питань захисту прав дітей доручив якнайшвидше переформатувати інтернати у соціальні установи, а всіх випускників забезпечити житлом, пишеКоммерсантъ-Украина.
"Міжнародні організації не перший рік звертають увагу на поширеність інтернатної форми виховання дітей в Україні. В розвинених країнах інтернати працюють з обдарованими дітьми, а в Україні вони утримують дітей-інвалідів, дітей з особливими освітніми потребами та дітей без батьків. Ми прийняли рішення щодо реформування інтернатної системи, але їх реалізація поки гальмується!" - обурився Глава держави.
Наразі в Україні проживають майже 100 тисяч сиріт, з яких в інтернатах - 16 тисяч. Також Янукович доручив Міністерству освіти, Міністерству соціальної політики і Міністерству фінансів "терміново розробити і затвердити положення про заклад нового типу, передбачивши фінансування потреб дітей".
"Діти-сироти часто пишуть мені, що їм ніде жити. Соціальних гуртожитків не вистачає. Рік тому я доручив керівникам обласних держадміністрацій розробити та затвердити регіональні програми забезпечення цих дітей житлом. Але кошти з бюджету замовили лише вісім областей. А що інші? Як ви плануєте допомагати дітям?" - додав він.
Варто зазначити, що в цьому році державне житло отримали 298 сиріт, з держбюджету для них виділили всього 91 млн грн, хоча для нормального забезпечення потрібно як мінімум мільярд.
"З 96 тис. дітей-сиріт на сьогоднішній день більш як 80% виховуються в сім'ях і дитячих будинках сімейного типу. За цей рік дітей у закладах інтернатного типу стало вдвічі менше", - наголосив  міністр Павленко. Він закликав чиновників пам'ятати про інтереси дітей, особливо в житлових питаннях, однак Президент перервав його.
"Юро, досить уже! Може, ще в Ашхабад (куди повинен відбути Янукович) поїдеш зі мною, будеш розповідати?" - зауважив він.
Як повідомляв Павленко 28 вересня, за останні вісім місяців українці всиновили втричі більше дітей, ніж іноземці.
КореспондентКоментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…