Перейти до основного вмісту

ЗАЛИШАТИСЯ ДУХОВНО ЖИВИМ, НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ПРОЖИТІ РОКИ…


ЗАЛИШАТИСЯ ДУХОВНО ЖИВИМ, НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ПРОЖИТІ РОКИ…

Напевно, з року в рік, все частіше постає питання як постійно залишатися духовно живим, не втративши «свіжого єлею» та продовжувати «духовно палати» для Бога і, що найголовніше, - не втратити «першу любов».

За щоденною буденністю, а часто, і суєтою, притупляється духовне сприйняття, «загасає вогонь». Починаємо мислити та жити земним. Духовні ідеали відходять на другий, а можливо, і на третій план… а з часом наступає апатія, депресія та «духовна смерть».

Як багато людей, які колись «горіли для Бога», а сьогодні зупинилися, просто живуть без вищих ідеалів, без активних пошуків Бога та Його слави… Чому так? Що трапилося?

А трапляється те, що з роками відбувається практично з кожним: безпечність та відсутність спраги до Бога, до Його справ, або ще гірше – приходить лінь та суєта, яка краде у нас те славне, що Бог вже приготував для нас.

Щоб залишитися духовно живим та пристрасним до Бога варто:

-                   розуміти небезпеку суєти та ліні, спокуса яких обов`язково приходить з роками;
-                   не перестати шукати Бога, виділяючи для цього хоча б одну годину зранку. Краще – чим більше років ми з Богом, тим більше проводьмо часу з Ним;
-                   не перетворімо свою молитву в ритуал, але нехай постійно прагнемо живого спілкування з Богом;
-                   стимулюймо свою спрагу до Бога, даваймо собі чітку відповідь на запитання: «Що трапиться, якщо я перестану шукати Бога? Я духовно помру!»;
-                   не залишаймо того служіння Богові, яке Він нам дав, не зважаючи на жодну з перешкод;
-                   більше часу приділяймо для духовних справ, цілеспрямовано відбираючи його від суєтного та неважливого (соціальні мережі, телевізор, непотрібні справи…);
-                   борімося з гріхом, який би він сильний не був. Святе життя - фундамент для тісних відносин з Богом та спасіння.

Чи залишимось ми духовно живими? Відповідь на сто відсотків залежить тільки від нас, від наших дій та нашої зрілості.

А Ви, що линули до Господа, Бога вашого, усі Ви живі сьогодні.

Повторення закону 4:4sg


Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…