Перейти до основного вмісту

БІБЛІЮ ДО 2015 РОКУ ПЕРЕКЛАДУТЬ УСІМА МОВАМИ


БІБЛІЮ ДО 2015 РОКУ ПЕРЕКЛАДУТЬ УСІМА МОВАМИ


Організація WycliffeBibleTranslators, метою якої є переклад Письма всіма мовами до 2015 року, повідомляє, що вона докладає всіх можливих зусиль і впевнено йде до досягнення своєї мети, повідомляє УНІАН-релігії з посиланням на TheChristianPost.
Wycliffe зазначає, що разом з організаціями, котрі приєдналися, такими, як TheSeedCompany і SIL International, організація зможе перекласти Біблію на 2075 різних мов світу. Хоча залишилося ще здійснити переклад 1967 мовами, величезна частина людства зараз має доступ до Святого Письма своєю рідною мовою.
Останні статистичні дані показують, що вперше число мов, на які зроблено переклад, перевищило ті, якими він не зроблений. Це означає, що Святе Письмо доступне 5,4 мільярдам людей. Хоча тими 1967 мовами, що залишилися, багато з яких є діалектами більших мов, розмовляють 209 000 000 осіб.
«В останні роки суттєвий вплив на інтенсивність перекладу надали нові технології та стратегії, які безпосередньо наблизили нас до місцевих спільнот і виробили креативні рішення в тому, як перекласти Біблію з використанням найточніших доступних засобів. Wycliffe для здійснення перекладів використовує нові комп`ютерні та супутникові технології. Крім перекладу Святого Письма, організація надає медичну допомогу й навчає жителів професійних навичок. Але найважливіше, що переклади Біблії наближають людей до Самого Бога – Того, Хто перетворює їхні серця », – написано у висновку заяви Wycliffe.Коментарі

  1. Сергію! Дуже гарні статті дуовного змісту поміщаєте на своєму блозі. Я залюбки використовую Ваш матеріал під час духовних бесід зі школярами.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…