Перейти до основного вмісту

Верховна Рада дозволила сурогатне материнство та заборонила здійснювати штучне запліднення жінок, вік яких перевищує 51 рік


Верховна Рада дозволила сурогатне материнство та заборонила здійснювати штучне запліднення жінок, вік яких перевищує 51 рік

Верховна Рада чітко визначила, хто може виступати сурогатною матір'ю. Крім того, парламент встановив обмеження у застосуванні штучного запліднення.
За відповідний законопроект № 8282 у цілому проголосувало 250 депутатів при мінімально необхідних 226.
Зокрема, парламент встановив, що вік повнолітньої жінки, щодо якої застосовується штучне запліднення та імплантація ембріона, не повинен перевищувати 51 рік станом на день операції.
Рада також визначила, що у виняткових випадках вікове обмеження може бути збільшено в порядку, встановленому Кабінетом міністрів.
Також парламент встановив, що сурогатне материнство може здійснюватися щодо тих іноземних громадян, у країнах яких ця процедура не заборонена законодавством, а у випадках, коли іноземці проживають не в країні громадянської приналежності - за законом країни проживання.
Згідно із рішенням парламенту, умовами застосування сурогатного материнства є генетичний зв'язок дитини як мінімум з одним з майбутніх батьків і відсутність безпосереднього генетичного зв'язку дитини з сурогатною матір'ю, крім тих випадків, коли сурогатною матір'ю є родич майбутніх батьків.
Такий закон набирає чинності з 2013 року.
Як повідомлялося, в березні 2011 року депутат Ради, член фракції Блоку Наша Україна-Народна Самооборона Катерина Лук'янова запропонувала Раді визначити, що батьками дитини, яка народжена сурогатною матір'ю, можуть бути лише різностатеві подружжя.
У липні представництво фонду народонаселення Організації Об'єднаних Націй в Україні констатувало, що рівень абортів серед українців у два рази вищий, ніж у державах Європейського Союзу.

За матерiалами: Українські новини

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…