Перейти до основного вмісту

Почему горький корень даёт ужасный плод? Что делать дальше?


Почему горький корень даёт ужасный плод? Что делать дальше?
Наблюдайте, чтобы кто не лишился благодати Божьей; чтобы какой горький корень, возникнув, не причинил вреда, и чтобы им не осквернились многие.
- Евреям 12:15
Если человек на кого-то обижен, обида кипит в его сердце и он не собирается прощать, значит, обида пускает корень. Это корень горечи, или горький корень.
Греческое слово ridzo«корень», описывает корень дерева, который прорастает глубоко в почву и надёжно в ней закрепляется.
Вышесказанным Господь даёт нам знать: если мы не покаемся, что допустили в сердце обиду, и не простим обидчика, то обида глубоко проникнет в нашу душу, и тогда наше негативное мнение о нём прочно закрепится.
С течением времени осуждающие мысли в его адрес разовьются, получат логическое обоснование и займут прочное положение в вашем разуме. Корень горечи так прочно закрепится внутри вас, что гневные, обвинительные мысли о человеке будут казаться вам вполне здравыми.
Когда этот горький корень глубоко проникнет в вас, вы будете иметь дело уже не просто с корнем, а с целой твердыней горечи, которая может намертво врасти в ваш разум и чувства.
Обретя прочное основание, она начнёт приводить мириады абсолютно логичных причин, по которым вам не следует иметь с этим человеком ничего общего и держаться от него подальше.
Греческое слово pikria — «горечь», характеризует внутреннее отношение человека, настолько горькое, что оно делает угрюмым даже его лицо. Другими словами, горечь так сильно поражает вас изнутри, что это отражается на внешности и характере. Эта горечь, как кислота, разъедает душу и в конце концов выходит наружу, выказывая свои плоды: злобу, неприязнь, грубость, сарказм, презрение, цинизм, насмешки, высокомерие, оскорбления. Озлобленный человек не может сказать ничего хорошего о том, на кого он сердит. Более того, он ищет случая его опорочить.
Если вы заметили, что постоянно отзываетесь отрицательно о человеке, который когда-то вас обидел или чем-то расстроил, это признак того, что горький корень вот-вот врастёт в ваше сердце. Не медлите, покайтесь в обиде. Своим покаянием вы вырвете корень горечи из сердца и души, а иначе он углубится, закрепится и начнёт приносить горькие плоды.
Если Святой Дух старается обратить ваше внимание на негативное отношение к какому-либо человеку, прислушайтесь к Его словам. Попросите Его извлечь этот безобразный корень.
Бог хочет освободить вас, но и вы должны захотеть этого и попросить о помощи.


З матеріалів Ріка Реннера

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…