Перейти до основного вмісту

Декларація Всеукраїнського форуму сім’ї


Декларація Всеукраїнського форуму сімї


Зустрівшись вперше на цьому  Всеукраїнському форуму сімї,  який відбувся у Києві 18 жовтня 2012 року, ми, учасники Форуму, керівники неурядових організацій України, політики, науковці, громадські діячі взяли участь у конструктивному обговоренні питань захисту інституції сім’ї від деструктивних сил, впливів та явищ, які руйнують українські сімейні цінності та нав’язують нам аморальне законодавство.
Ми із задоволенням відмічаємо, що  цей  Форум сприяв взаємному розумінню і консолідації зусиль для сталої співпраці на майбутнє, з питань піднесення інституції сім’ї до її належної гідності і пошани.
Ми також зазначаємо, що існують загальнолюдські вікові цінності і принципи, які лежать в основі щасливої сім’ї і що сім’я є основою українського суспільства.
Ми вважаємо, що ефективна державна сімейна політика повинна бути побудована і реалізовуватись завдяки комплексному і скоординованому підході. Основним документом, який регламентує такі підходи повинен стати Закон України «Про основи державної сімейної політики», який ми підготували і будемо його відстоювати у процесі прийняття ВР України. 
Ми наголошуємо, що наші ініціативи виходять з усвідомлення відповідальності перед нашим народом і прийдешніми поколіннями і опираються на основи християнської моралі, знання та багаторічний досвіді праці для сім’ї і молоді.
Ми підкреслюємо пріоритет питань сім’ї і наполягаємо, що сімейна політика повинна бути Національною стратегією країни, розглядатися в контексті Національної безпеки та реалізовуватись через окреме Міністерство сім’ї і молоді в тісній взаємодії і співпраці з іншими профільними Міністерствами, політиками, науковцями, громадськими організаціями, конфесіями та працівниками ЗМІ.
Для реалізації поставлених завдань ми проголошуємо створення Національного громадського руху «За сім’ю», і беремо на себе відповідальність і обов’язок відстоювати інтереси української сім’ї.
Ініціюємо:
- створення Всеукраїнського Національного координаційного експертно-аналітичного центру з питань сім'ї.
- проведення обласних та місцевих форумів сімї та створення місцевих осередків просімейного руху.
- відзначення на національному рівні Дня сімї у травні 2013 року.
- розгляд на сесіях Верховної Ради України,  обласних та місцевих рад питань щодо захисту сімї.
- регулярну роботу, щодо відстоювання сімейних цінностей, підготовку нових законів, розробку державних програм, проведення регулярних форумів та конференції щодо захисту сімї.
Ми  прагнемо розпочати  конкретну  співпрацю з кожною структурою, яка поділяє наші принципи, і яка б  сприяла  досягненню поставлених нами завдань.
Наступний Всеукраїнський форум сімї буде проведено в жовтні 2013 року.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…