Перейти до основного вмісту

Рада схвалила впровадження електронних паспортів для українців


Рада схвалила впровадження електронних паспортів для українців

02.10.2012 Верховною Радою був ухвалений закон про Єдиний державний демографічний реєстр, який передбачає впровадження електронних паспортів для українців.
За ухвалення законопроекту проголосували 233 народні депутати з 308, зареєстрованих у залі.
Зокрема, закон передбачає єдиний реєстр - електронну інформаційно-телекомунікаційну систему, призначену для зберігання, обробки і використання визначеної цим законом інформації про особу і документи реєстру.
Крім того, Реєстр є функціонально єдиною системою, що складається з головного і резервного обчислювальних центрів і вузлів уповноважених суб’єктів. Туди вноситиметься наступна інформація: прізвище та ім’я, дата народження/смерті, місце народження, стать, дата внесення інформації про особу в Реєстр, дені про батьків (прийомних батьків), опікунів та інших представників, дані про громадянство або його відсутність, реквізити усіх документів, виданих особі, зразок підпису, фотографія.
При цьому інформація у Реєстрі буде захищена нормою про забезпечення безпеки інформації, що міститься у Реєстрі, від несанкціонованого доступу і дій, які можуть призвести до незаконної зміни, розкриття або знищення інформації, що міститься у ньому.
Варто зазначити, що буду введені спеціальні електронні паспорти з електронним носієм біометричної інформації для виїзду за кордон відповідно до стандартів Міжнародної організації цивільної авіації (ІCАО). Якщо хтось через свої переконання не хоче приймати такий паспорт, він проходитиме спеціальну процедуру через Кабмін.
Паспорт виглядатиме як картка з електронним носієм інформації, він має бути виданий не пізніше, ніж через 30 календарних днів з дня оформлення заяви-анкети на його отримання.
Як повідомлялося 6 вересня, Верховна Рада в черговий раз відмовилася передивитися впровадження біометричних документів, що засвідчують особу і надають право на в’їзд в Україну та виїзд з України.

За матерiалами: Інтерфакс-Україна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…