Перейти до основного вмісту

ЯНУКОВИЧ ЗАПЕВНИВ, ЩО У ТІЛА ЛЮДЕЙ НЕ ЗАШИВАТИМУТЬ ЧІПИ


ЯНУКОВИЧ ЗАПЕВНИВ, ЩО У ТІЛА ЛЮДЕЙ НЕ ЗАШИВАТИМУТЬ ЧІПИ

Президент України Віктор Янукович закликає представників Церков виважено підійти до закону про біометричні паспорти.
Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні на зустрічі з керівниками Церков і релігійних організацій.
В.Янукович нагадав, що цей закон також є однією з умов Європейського Союзу для подальших переговорів щодо лібералізації візового режиму.
«Я з увагою ставлюсь до висловлених вами пропозицій із згаданих питань», - сказав Президент представникам Церков, які закликали ветувати закон.
«Я переконаний, що разом з вами і з усім суспільством ми повинні дійти згоди і знайти збалансовані мудрі рішення», - зауважив глава держави.
Він також підкреслив, що сьогодні багато існує провокацій щодо цього закону.
«Провокації, в які вірять люди – що щось будуть зашивати в тіло людини і так далі – вони абсолютно безпідставні, і такого ніхто ніколи не пропонував і не буде пропонувати», - сказав Президент.
Він підкреслив, що сьогодні існують вимоги, пов’язані з необхідністю обліку пересування людей через кордон. «Наведенням порядку на кордоні, і особливо йдеться про країни, де є загроза тероризму», - зауважив він.
Як повідомлялося, 2 жовтня Верховна Рада прийняла Закон «Про Єдиний державний демографічний реєстр і документи, які підтверджують громадянство України, засвідчують особу або її спеціальний статус» (№10492). Цей закон запроваджує єдину інформаційно-телекомунікаційну систему (Єдиний державний демографічний реєстр), який містить персональні дані про людину і її біометричні дані. Із застосуванням реєстру людині видаються документи, які засвідчують особу і підтверджують громадянство України. Більшість передбачених цим законом документів міститимуть імплантований безконтактний електронний носій, на який вноситиметься інформація про людину.
10 жовтня В.Янукович заявив, що схильний підписати цей закон, але прийме рішення тільки після висновку експертів.
Пізніше Митрополит УПЦ (МП) Володимир закликав В.Янукович ветувати закон про біометричні паспорти.
Він, зокрема, зазначив, що до Київської митрополії УПЦ (МП) надходять численні звернення віруючих з вимогою не допустити введення в дію цього закону. За словами Митрополита, в цих зверненнях йдеться про те, що вказаний закон порушує право громадян на приватність, гарантоване Конституцією. Крім того, занепокоєння православних віруючих викликає можливість втручання в їх особисте життя, яку створює цей закон.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…