Перейти до основного вмісту

Звернення проти абортів до кандидатів у депутати


… і мертвим, і живим, і ненарожденним…
… підніметься брат на брата й на дитину мати…
Т.Г.Шевченко

Звернення
до кандидатів у народні депутати України, голів політичних партій,
всіх громадян України

Міжнародний рух проти абортів «Воїни життя» відображає позицію віруючих України, Росії, США, Канади, Польщі та інших країн світу, котрі вважають аборт умисним вбивством, що не може існувати у суспільстві на легальних засадах.
Напередодні виборів ми, поряд  з іншими громадянами нашої країни хочемо знати вашу позицію стосовно права на життя найнезахищеніших членів нашого суспільства – дітей до моменту народження. Дане питання є для багатьох з нас вирішальним, оскільки воно торкається найважливішої цінності – людського життя.
Тільки за офіційними даними, в Україні щороку здійснюється більше 150 тисяч абортів, не враховуючи близько 100 тисяч медикаментозних абортів. Тобто щодня відбувається понад 700 дітовбивств.
Крім того, згідно з Декларацією  про права дитини ООН право на життя гарантується кожній людській істоті, як після, так і до народження. Будь-яка дискримінація права на життя за будь-якими ознаками (вік, стать, майновий стан, факт народження, місцезнаходня) не допускається. Декларація Всесвітньої Медичної Асоціації (ВМА) додає до цього, що лікар буде «виявляти найвищу повагу до людського життя з моменту його зачаття» та «ніколи, навіть під загрозою» не використає свої медичні знання «на шкоду нормам гуманізму».
Ці норми схвалені українським законодавством: згідно з ст..9 Конституції  України  «чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України».
Першою в світі країною, де було легалізовано вбивство дитини в утробі матері був Радянський Союз. Пройшло більше 20 років з моменту падіння тоталітарної радянської влади. Деякі країни, що, як і Україна, відчули на собі тиск червоного терору, вже відмовляються від практики узаконених дітовбивств. Зокрема, в Угорщині була прийнята конституція, що гарантує кожній людині право на життя з моменту зачаття. Цим шляхом йде і Польща, де аборти заборонені в переважній більшості випадків, а майже половина депутатів Сейму виступає за повну їх заборону.
Православними та іншими громадськими організаціями України було зібрано близько 100 тисяч підписів за заборону абортів.
Міжнародний рух проти абортів  «Воїни життя» від імені всіх православних людей України, представників інших конфесій та всіх свідомих громадян України звертається до вас з проханням визначитись щодо своєї громадянської позиції в цьому питанні: внести до передвиборної програми партії позицію щодо заборони абортів, конституційної гарантії права на життя кожної людини як до, так і після народження, та у випадку вашої перемоги у виборах в подальшому цілеспрямовано втілювати ці принципи у життя шляхом прийняття відповідних законодавчих актів.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…