Перейти до основного вмісту

12 причин чому народився Ісус Христос?

Народження Ісуса Христа – це непросто гарне свято! Це непросто смачна кутя, колядки та щедрівки!
Народження Ісуса Христа – це подія, яка змінила все людство, подія, яка продовжує мати колосальний вплив на людей, ось уже більше 2000 років!

Отже, 12 причин чому народився Ісус Христос:

Перша:

- щоб відновити відносини людини з Богом, які були втрачені внаслідок гріхопадіння Адама. У відносинах з Богом – людина може отримати все необхідне для щасливого життя!
Друга:

- щоб спасти людей від рабства гріха. Гріх сильний. Він має надзвичайно руйнівну та залежну силу. Людина сама немає сил, щоб ефективно протистояти гріху. Лише благодаттю Божою ми перемагаємо гріх та всяку руйнівну його залежність;

Третя:

- щоб звільнити людей від проклять. Багато сьогодні є найрізноманітніших проклять, які є страшною перепоною для здорового та радісного життя. Ми, часто, можемо не знати і не розуміти, чому страшні речі „безпричинно” відбуваються в нашому житті. Ісус Христос – це Той, Хто поборов на Христі всяке прокляття, щоб ми були вільні!

Четверте:

- щоб зцілювати людей! Ісус не тільки наш цілитель нашого фізичного організму, але душі. Він прекрасно знає наші болі і страждання та має силу, щоб звільнити від них!

П’ята:

- Щоб дати нашим душа мир. Як багато людей сьогодні страждають від страхів, фобій, депресії та апатії. І ніякою таблеткою ці страшні діагнози не вилікуєш, це не фізичні симптоми – це глибоко-душевна проблема. Тільки Ісус може дати по справді великий мир та спокій для душі, щоб вона отримала свій „бальзам” та була щаслива!

Шоста:

- Щоб ми мали знання та силу, щоб реалізувати своє покликання. Ісус, як Бог, знає наше життя ще до народження. Він має свій прекрасний план майбутнього, щоб людина займалася своєю улюбленою справою, зростаючи професійно, заробляючи на життя та стаючи все більш успішнішим та щасливішим!

Сьома:

щоб подарувати нам Утішителя – Духа Святого. Тепер ми на Землі не сироти – з нами завжди є Бог в особі Духа Святого. Це найближчий і найдорожчий Друг. Друг, Який завжди допоможе, Який зрозуміє, Який підкаже, Який надасть сили, Який захистить...

Восьма:

-     щоб навчити нас та дати нам прекрасну мудрість, як найкраще прожити це життя! Ісус багато вчив, розуміючи, що ми маємо потребу в розуміння як прожити правильно життя. Ця мудрість є в Біблії, цю мудрість черпаємо у щоденному спілкуванню з Ним!

Дев’ята:

-   щоб дати нам впевненість в майбутньому, щоб подарувати прекрасне майбутнє. Одна із життєвих аксіом: Ісус ніколи не залишить нас, якщо ми не залишимо Його. Він знає наше життя, влаштовує його кращим чином та готує багато подарунків, щастя та радостей у майбутньому!

Десята:

-   щоб дати нам істинну. Люди завжди шукали істинну. Протягом життя могли і не знайти. Ісус – це істинна життя. Його потрібно шукати, любити, вивчати та служити. В Ісусі ми знаходимо все найкраще та найпотрібніше;

Одинадцята:

-  щоб давати відповіді на наші молитви. Почута та виконана молитва – це великий дар! Ісус день і ніч стоїть перед Богом Отцем, щоб просити за нас і щоб передавати наші нужди. Ісус чує наші молитви, якщо молимося у Його волі, піднімаючи свої руки святі до Нього!

Дванадцята:

-  щоб дарувати спасіння душам нашим та вічне життя в Царстві Небесному. Заплата за гріх – вічна смерть та перебування в пеклі, в страшних муках. Але дар Ісуса Христа – це вічне життя та блаженство перебування на Небесах!

Як зробити так – щоб всі перераховані дари від Ісуса, стали реальністю нашого життя? Варто знати, що Ісус вже все зробив зі свого боку для нашого добра! Тепер вибір тільки за Вами!!!
Необхідно щиро визнати Ісуса, як свого Бога та Спасителя, покаятися у всіх своїх гріхах та попросити, щоб Ісус став вашим Богом на все життя. 
Молімося так:

Господь Ісус, я знаю що я дуже грішна людина, і я вчиняв багато беззаконня. Я прошу в Тебе, дорогий Небесний Отець, прости мені всякий гріх, який я вчинив свідомо, чи несвідомо. Очисти мою душу від всякого гріха. Очисти мій рід від всякого прокляття. Я примиряюся з Тобою і хочу жити по Твоїй волі. Даруй мені свого Духа Святого та вічне життя. Амінь.

Після цього, знайдіть церкву, яку Ви будете відвідувати щотижня, а також купіть Біблію, щоб читати її щодня і, звичайно, щоденно моліться, від серця, щиро розказуючи, що Вас турбує і що Ви б хотіли попросити у Бога!

Бажаю Вам в ці різдвяні дні, щоб Ісус Христос став великою реальністю Вашого життя, а не просто образом, чи історичним героєм...

Сергій Гула


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…