Перейти до основного вмісту

В ЧОМУ ІСТИННИЙ УСПІХ?

В ЧОМУ ІСТИННИЙ УСПІХ?

Напевно, нема такої людини, яка б не хотіла бути успішною. І це нормальне бажання! Багато людей посвячують своє життя, щоб побудувати професійну кар`єру, щоб стати багатими, щоб стати знаменитими…
Буває і часто так, що людина, яка багато трудиться над своїм успіхом, потім приходить до висновку, що те, що вона будувала роками – практично немає ніякого сенсу, що «на верху» тільки пустота…
Як важливо в житті не помилитися, будувати те, що дійсно має сенс, що дійсно принесе велику користь і глибоку внутрішню радість.
Буває і так, що людина, витрачає багато часу і зусиль в досягненні того, що було її мрією все життя, і вона цього досягає – і це є успіх, яким потрібно радіти та хвалитись.

Але  в чому, все ж таки, полягає найвищий, істинний успіх, яким дійсно потрібно хвалитись, над яким дійсно потрібно багато працювати та жертвувати.

Так говорить Господь: Хай не хвалиться мудрий своєю премудрістю, і хай не хвалиться лицар своєю хоробрістю, багатий багатством своїм хай не хвалиться! Бо хто буде хвалитись, хай хвалиться тільки оцим: що він розуміє та знає Мене, що Я то Господь…
(Єремії 9:22-24)

Ось це Божий стандарт істинного успіху. Бог звертає увагу на те, що має справжню суть для життя людини – це знання і розуміння самого Господа.

Мудра людина дійсно може хвалитись, що осягнула особливі знання та мудрість, згадаймо Арістотеля, Платона…; славні полководці – також мали всі підстави для великої похвали та слави – Юлій Цезар, Напалеон…; багаті люди – також всі причини вважати себе дуже успішними – Рокфелер, Гейтс, Баффет, але парадокс – Бог каже цим не хвалитись, це не так суттєво – найсуттєвішим є щось інше, нематеріальне – це є знання самого Бога, розуміння Його!
  
Ми витрачаємо багато часу на роботу, щоб там процвітати, на сім`ю, щоб вона була забезпечена , на навчання, щоб мати відповідні знання… до прикладу, щоб стати професійним музикантом, потрібно щодня грати на своєму інструментів не менше чотирьох годин щодня, без перерви!!!, а щоб стати успішним юристом – необхідна постійна праця над собою та над тим, щоб постійно опрацьовувати силу силенну документів… успіх вимагає багато часу – і це потрібно.

Але як щодо того, щоб багато часу виділяти, щоб робити щось, що приводить вас до знання Бога, Хто Він є, щоб розуміти Бога, що Він робить у вашому житті, як Він діє… ми не звикли ставити в цій справі питання під кутом  зору успішності. Ні, ні – я не закликаю Вас до того, щоб Ви все залишили і почали тільки молитись та читати Біблію. Я говорю про те, а чи існує у Вас ціленаправленне життєве завдання на постійні основі, щоб мати певний комплекс заходів, щоб достатньо перебувати з Господом у молитві, спілкуючись з Ним, вивчаючи Його Слово… щоб регулярне спілкування стало настільки близьким та рідним, що Господь Вам завжди відкривається в новій іпостасі, ділячись зі своїми планами…

Це те, чого свого часу досягнув Мойсей, коли сам Бог казав, чи може Він чинити щось, щоб перше не відкрити це Мойсею…  

Бог, насправді, говорить: «Ти знаєш, що Тобі насправді потрібно в житті, щоб відчувати себе успішним, щоб хвалитися тим, що має істинний сенс – це те, щоб пізнавати Мене щоденно і бути в цьому постійним».

Як багато сьогодні людей, які можуть похвалитися тим, що вони не тільки знають Бога як такого, а що вони розуміють чин Його діл, які творяться щоденно? Думаю що небагато… Мало хто хоче, дійсно, приділяти ось цьому, найважливішому завданню, яким Бог каже, щоб ми хвалились, достатньо часу, жертвувати та робити все, щоб цьому бути успішними.
В нас так багато справ, ми настільки зайняті, що не вистачає часу, щоб виконати все, що ми маємо зробити, куди там, щоб щоденно 2-3 години виділяти для спілкування з Богом, ця справа здається нам взагалі нереальна! А може потрібно щось кардинально переглянути в своєму житті і таки знайти цей час, може варто менше акцентуватися на матеріальному, щоб його здобувати, а змістити свої пріоритети, акценти, на те, що Бог визначає тим, чим ми маємо дійсно хвалитись…

Давайте виділяти багато свого життєвого часу на те, що насправді має найголовніший сенс в житті, а це пізнання Бога, нашого Творця та Небесного Батька – в цьому і є істинний успіх!
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…