Перейти до основного вмісту

Американского пастора будут судить за то, что он назвал гомосексуализм грехом

Американского пастора будут судить за то, что он назвал гомосексуализм грехом

Пастора Скотта Лайвли будут судить за изложение библейского взгляда на гомосексуализм как на грехэто объявлено «преступлением против человечности». (феноменально!!!) Об этом сообщает Regions.Ru  со ссылкой на World News Daily» .
«Меня, американского гражданина, обвинили в преследовании гомосексуалистов, назвав это «преступлением против человечности» — за то, что я в другой стране говорил правду о Библии», — заявил пастор. Он напомнил, что само понятие «преступления против человечности» ввели европейские приверженцы либеральных взглядов, и подчеркнул, что в качестве «состава преступления» ему вменяют только сказанное и написанное им о библейском взгляде на гомосексуализм.
Иск против Лайвли подали адвокаты Люк Райан и Памела Спиз от имени организации «Сексуальные меньшинства Уганды» (СМУГ).
«Сообщники» Лайвли – это угандийские политики Стивен Ланга, Мартин Семпа, министр по делам общественной нравственности Джеймс Бутуро и член парламента Уганды Дэвид Бахайль. Скотт Лайвли выступал перед членами угандийского парламента с речью, где изложил традиционные христианские воззрения на гомосексуализм, который затем был признан в Уганде уголовным преступлением, которое может караться смертью.
В иске упоминаются проповеднические поездки Лайвли в Уганду в 2002 году в рамках кампании против порнографии (в итоге производство порнографии с целью пропаганды гомосексуализма было поставлено вне закона). Лайвли ставят в вину, например, нашумевшее в Уганде убийство гомосексуалиста Дэвида Като, утверждая, что оно было результатом его «подстрекательств» – хотя Като убил его любовник, зарабатывавший проституцией. Като помог ему освободиться из тюрьмы под залог, чтобы сожительствовать с ним, а тот, не получив оговоренных денег за свои «услуги», размозжил своему спасителю голову молотком.

Ось так, країна, яка сформувалася на Біблійних принципах, тепер переслідує їх…
Чому неймовірно мізерна гейська і лесбійська меншість диктує всьому світу свої умови??? Що скажете?Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…