Перейти до основного вмісту

ГЕНДЕРНІ РЕАЛІЇ УКРАЇНИ

ГЕНДЕРНІ РЕАЛІЇ УКРАЇНИ

Сейчас активно пропагандируется гендерная политика. Понятие "гендер" идет из Европейского Союза и означает  "не важно, кем человек родился, но важно, кем он себе чувствует (гетеросексуалом, бисексуалом, гомосексуалистом, лесбиянкой). Главная цель гендерной политики -  позволить регистрировать однополые браки, усыновление детей гомосексуалистами и внедрение гомосексуализма в программу сексуального воспитания детей в школах. Изменить понятие пол (мужской, женский) на гендер.

Практика других стран.
З 15 вересня 2011 року в австралійські паспорти вже добавили третю стать, яка буде позначатися в документах буквою Х. .
 В дитячих садочках Швеції дівчатка не мають права бавитися ляльками, а хлопчики – машинками. Щоб діти не «впадали в гендерні стереотипии», вихователі приділили особливу увагу підбору нових дитячих книг, а також виду і кольору іграшок. Діти повинні бавитися лише у нейтральні ігри, наприклад в конструктор. Забороняється нав’язувати типово жіночі чи чоловічі іграшки дітям, які ще собі не вибрали стать.
Сказки: как о двух принцах.
 В ідеології гендеру материнство – це лише одна із форм рабства.
 Вже сьогодні, згідно Рішення №12267 Ради Європи, на національному рівні, усім країнам-членам ради Європи, куди входить і Україна, рекомендовано відмовитися від вживання слів «мама» і «тато» та замінити їх безликим словосполученням «один із батьків»

Кабінет Міністрів України розпорядженням № 2154-р від 1 грудня 2010 року затвердив план заходів з проведення Національної кампанії «Стоп насильству!» на період до 2015 року що передбачає розроблення інформаційно-просвітницької програми з питань виховання гендерної культури та запобігання всім формам насильства в сім’ї для використання в позашкільній та позаурочній роботі загальноосвітніх навчальних закладів.
Сьогодні вже є випрацювана велика кількість посібних матеріалів та підручників з метою поміняти думання молодій генерації і втілити гендерну ідеологію. Впроваджують в систему освіти факультативні курси. Ведеться велика пропаганда гендер-ідеології та ювенальної юстиції в мас-медіа. За допомогою реклами на білл-бордах, на пропагаційних листівках з номерами телефонів гарячої лінії впливають на суспільну думку. Згідно ґендерної ідеології, дитина має «право» вибрати собі стать сама. Наприклад, в українському підручнику «Ґендерні стандарти сучасної освіти» вказано, що «чоловіками і жінками не народжуються, а ними стають».


1) В прошлом году Министерство юстиции Украины зарегистрировало Всеукраинскую общественную организацию "Рада Лесбиянок, гомосексуалов, бисексуалов и трансексуалов". Осенью прошлого года гомосексуалисты подали на рассмотрение Президенту свой законопроект о легализации гомосексуализма на Украине.  
Президент сказал!!!!!!!!!!! Если народ не будет протии, я подпишу. Они сейчас активно ходят по квартирам и домам собирают подписи украинцев в его поддержку.  Также Рада ЛГБТ планирует 16-18 мая этого года первый в Украине "Гей-парад". Яка наша позиція щодо цього???

По-суті, лише від небайдужих людей та людей доброї волі та твердими моральними переконаннями залежить чи накриє чума гендеру Україну – вибір за нами – чи не так?

Коментарі

  1. гей-парад - це гей-парад... а гендер тут ні до чого... І взагалі, ми маємо бути толерантнішими.
    Але, мені подобається, що в Європі намагаються знищити гендерні стереотипи... (хоча це може мати негативні наслідки)

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…