ГЕНДЕРНІ РЕАЛІЇ УКРАЇНИ
Сейчас активно пропагандируется гендерная политика. Понятие "гендер" идет из Европейского Союза и означает "не важно, кем человек родился, но важно, кем он себе чувствует (гетеросексуалом, бисексуалом, гомосексуалистом, лесбиянкой). Главная цель гендерной политики - позволить регистрировать однополые браки, усыновление детей гомосексуалистами и внедрение гомосексуализма в программу сексуального воспитания детей в школах. Изменить понятие пол (мужской, женский) на гендер.
Практика других стран.
З 15 вересня 2011 року в австралійські паспорти вже добавили третю стать, яка буде позначатися в документах буквою Х. .
В дитячих садочках Швеції дівчатка не мають права бавитися ляльками, а хлопчики – машинками. Щоб діти не «впадали в гендерні стереотипии», вихователі приділили особливу увагу підбору нових дитячих книг, а також виду і кольору іграшок. Діти повинні бавитися лише у нейтральні ігри, наприклад в конструктор. Забороняється нав’язувати типово жіночі чи чоловічі іграшки дітям, які ще собі не вибрали стать.
Сказки: как о двух принцах.
В ідеології гендеру материнство – це лише одна із форм рабства.
Вже сьогодні, згідно Рішення №12267 Ради Європи, на національному рівні, усім країнам-членам ради Європи, куди входить і Україна, рекомендовано відмовитися від вживання слів «мама» і «тато» та замінити їх безликим словосполученням «один із батьків»
Кабінет Міністрів України розпорядженням № 2154-р від 1 грудня 2010 року затвердив план заходів з проведення Національної кампанії «Стоп насильству!» на період до 2015 року що передбачає розроблення інформаційно-просвітницької програми з питань виховання гендерної культури та запобігання всім формам насильства в сім’ї для використання в позашкільній та позаурочній роботі загальноосвітніх навчальних закладів.
Сьогодні вже є випрацювана велика кількість посібних матеріалів та підручників з метою поміняти думання молодій генерації і втілити гендерну ідеологію. Впроваджують в систему освіти факультативні курси. Ведеться велика пропаганда гендер-ідеології та ювенальної юстиції в мас-медіа. За допомогою реклами на білл-бордах, на пропагаційних листівках з номерами телефонів гарячої лінії впливають на суспільну думку. Згідно ґендерної ідеології, дитина має «право» вибрати собі стать сама. Наприклад, в українському підручнику «Ґендерні стандарти сучасної освіти» вказано, що «чоловіками і жінками не народжуються, а ними стають».
1) В прошлом году Министерство юстиции Украины зарегистрировало Всеукраинскую общественную организацию "Рада Лесбиянок, гомосексуалов, бисексуалов и трансексуалов". Осенью прошлого года гомосексуалисты подали на рассмотрение Президенту свой законопроект о легализации гомосексуализма на Украине.
Президент сказал!!!!!!!!!!! Если народ не будет протии, я подпишу. Они сейчас активно ходят по квартирам и домам собирают подписи украинцев в его поддержку. Также Рада ЛГБТ планирует 16-18 мая этого года первый в Украине "Гей-парад". Яка наша позиція щодо цього???
По-суті, лише від небайдужих людей та людей доброї волі та твердими моральними переконаннями залежить чи накриє чума гендеру Україну – вибір за нами – чи не так?
гей-парад - це гей-парад... а гендер тут ні до чого... І взагалі, ми маємо бути толерантнішими.
ВідповістиВидалитиАле, мені подобається, що в Європі намагаються знищити гендерні стереотипи... (хоча це може мати негативні наслідки)