Перейти до основного вмісту

ФУТБОЛ – ЯК ІДОЛ АБО ТОНКА СТРАТЕГІЯ САТАНИ

ФУТБОЛ – ЯК ІДОЛ
АБО ТОНКА СТРАТЕГІЯ САТАНИ

Як тільки не називають футбол: футбол – це краса; футбол – це гра мільйонів, футбол це життя… для багатьох він дійсно стає життям, заради якого дуже багато кладемо в жертву.
Але що таке насправді футбол? Футбол – це вид спорту, як і всі інші, але з якого хтось дуже вміло, зробив шоу, яке присадило мільйони до тупої розтрати часу, коштів та здоров`я.
Так легко потратити 2,5 – 3 години для перегляду футболу, а от щоб почитати книгу – цього часу – ми звичайно не знайдемо, ми не знайдемо 2 годин для дітей, ми не знайдемо 2 годин для дружини, ми не знайдемо 2 годин для власного професійного росту.
Я вже не говорю про духовний розвиток. Так легко на футболом потратити 2, 2,5 години, а для молитви, щоб виділити подібний час - видається взагалі за неможливе. Так легко потратити сотні гривень на купівлю квитків на футбол, але так важко пожертвувати 50 грн. в церкві!
Але крім того, футболу краде багато часу, щоб любувати його події, слідкувати за іншими чемпіонатами, футболістами та скандалами. Футбол - це універсальний засіб крадіжки такого дорогоцінного часу на сьогодні, який би міг бути використаний на багато корисніші речі: читання професійних книг, виконання поточної роботи, виділення часу для сім`ї, духовного росту. 
А як щодо здоров'я? Скільки ми його віддаємо за час перегляду футболу, скільки нервуємо, переживаємо, кричимо, б`ємо, п`ємо, а на стадіоні або куримо, або самі нюхаємо тютюновий дим! Аптеки явно виграють, від залежності широких мас від футболу! 
А як щодо відносин в сім'ї? Скільки жінок настраждалось, через оцей, нібито відпочинок чоловіка, а насправді тупу залежність! Там де футбол, як правило, п`янство, особливо, коли команда програє, крики та сварка. А скільки часу не доотримують діти від батька, скільки справ не зроблено, через те, що він присосався до телевізора! 
А як щодо емоцій? Ми можемо радіти пустим речам, або бути в трагедії від таких же пустих речей, у нас може бути вкрадено прекрасний настрій та налаштування на роботу, тільки тому, що хтось там десь програв!
А як щодо грошей? Скільки їх витрачено на купівлю квитків, на переїзди, на ліки, на символіку, на ремонт поламаних речей, на відновлення сімейних відносин…
А скільки трагічних ситуацій пов'язаних з футболом, на стадіонах вибухів та бійок, постійні сутички між фанатами, смерті молодих хлопців, футболістів, трагедій в сім'ї, смерті вболівальників від серцевих нападів... Хто несе відповідальність за ці смерті???
Футбол - це серйозна залежність, це наркотик, на який присадили мільйони людей!  

Мільярди коштів, які б могли піти на зовсім інші, корисні речі - скільки хворих та немічних, а ми футболістам виплачуємо по 100 000 тис. доларів зарплати в тиждень - ЗА ЩО???!!! За те, що вони ганяють м'яч - повний маразм!!! І так, платимо саме ми - дивлячись футбол по телевізору, створюючи великий ажіотаж, а отже - це величезний стимул для рекламодавців платити величезні кошти каналам, а ті в свою чергу - клубам; ходимо на стадіони - платячи за квиток сотні гривень за те, що не виготовляє реальної продукції, і собівартість цього дійства дорівнює нулю! А символіка, насіння, газети... Хтось дуже вміло викачує з нас кошти, для молодих пацанів, які бісяться від цих грошей! Скільки Ви чули про відомих футболістів, які б були великими філантропами, тими, хто багато (не копійки для них) жертвували дітям-сиротам, хворим, бідним, обездоленим... Інколи вони це роблять для показухи, і рівень їх пожертви навіть далеко не зрівняється їхній тижневій зарплаті - що це за стандарти життя, кого ми скормили???

Футбол – це безперечно стратегія сатани, це ідол сатани, якому мільйони людей поклоняються та служать - своїм часом, грошима, здоров'ям, відносинами в сім'ї, своєю свободою та життям! 

Бог не просто попереджає:

Дітоньки, бережіться від ідолів! Амінь. (1-е Iвана 5:21)

Від них дійсно потрібно берегтися, вони мають здатність позбавляти здорового глузду, затьмарюючи розум, крадучи все найдорожче!

Від нас залежить, чи ми будемо служити ідолу під назвою футбол, чи все ж таки – зробимо розумний вибір, щоб розправитись з ним раз і назавжди! 

Коментарі

 1. 100%. Правда існують невеликі виключення, які наврядчи зможуть переважити весь жах становища, коли 6 графців однієї з бразильських команд після матчу знімають футболки, а на майках надписи "Я люблю Ісуса" різними мовами. Футбол можна грати прославляючи Господа...інша справа як це спотворено...

  ВідповістиВидалити
 2. Сергей. Обо все можна сказать, что это инструмент сатаны, в том числе и игра в футбол. Я лично не согласен. То что для кого то это вид спорта стал идолом - это плохо. Но это говорит только о том, что те кто взял на себя ношу пастырей ее плохо осуществляют... Футбол это инструмент объединения людей, а куда их повести - это уже вопрос !

  ВідповістиВидалити
 3. об'єднання навколо чого??? пустих речей, які ніякого значення в в питанні істини не мають!!!

  ВідповістиВидалити
 4. В чем-то согласен, но не во всем, то что вы называете глупым, можно все так назвать и компьютер и телефон, аргументируя, что раньше этого не было и люди справлялись и все успевали, а тем более какой вред приносят эти вещи.
  Также можно сказать и о разных в встречах и организациях, если ты приходишь ради того, чтоб развлечься.
  Вы ударяетесь в крайности. Я никогда не смотрю футбол, не узнаю итоги и не интересуюсь командами, но очень люблю побегать, сыграться с кем-то и отлично провести время. Если вы собой не можете управлять, тогда это не для вас!

  Написал: Корсиков В.Н.

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…