Перейти до основного вмісту

КОЛИ ЛІНЬ, АПАТІЯ, ДЕПРЕСІЯ ТА БЕЗСИЛЛЯ, ЩО РОБИТИ?

КОЛИ ЛІНЬ, АПАТІЯ, ДЕПРЕСІЯ ТА БЕЗСИЛЛЯ, ЩО РОБИТИ?

Напевно немає такої людини, які не були б відомі ось ці, негативні стани: лінь, апатія, депресія та безсилля. Це ті стани, коли ми знаємо і зобов`язані щось зробити, але цього не робимо, бо не можемо або не хочемо, у нас апатія або депресія.
Багато людей погоджуються з цим станом, але більшість бореться з ним. Сильні люди – це не ті, хто не бувають у подібних станах, сильні люди ті, хто боротися з подібними явищами свого життя.

Цього стану не потрібно боятися! Можливо, це і нормально для людського життя, ми маємо різні відчуття, але вибір за нами – що ми будемо робити з негативними відчуттями, що приносять погані результати – чи будемо просто бездіяльні, чи все ж таки – будемо боротися, переборюючи цей негативний стан. Хочемо, чи не хочемо, а життя часто наповнене боротьбою і ми повинні стати хорошими воїнами, які завжди перемагають!

Переконаний, що лінь, апатія, депресія – це духовний стан, а точніше це духи нечисті, які атакують людину – це слуги диявола, які виконують свою негативне служіння своєму господарю. Але на те і диявол, і його слуги, щоб атакувати нас, щоб старатися робити погані речі для нас, оскільки диявол названий: «ворог людський».
Що будемо робити? Протистояти дияволу та його слугам і забороняти їхні дії в ім`я Ісуса Христа, бо написано:

Тож підкоріться Богові та протистаньте дияволові, то й утече він від вас.
(Якова 4:7)

Ось, що потрібно робити з подібними діями, зі слугами диявола та з самим дияволом, він ж не просто так приходить:
1 – не погодитись з тим поганим станом, який в один момент Ви відчуваєте;
2 – заборонити всі дії диявола в ім`я Ісуса Христа;
3 – почати робити те, що потрібно та що є правильним;
4 – не грішити та молитись – саме в цьому виражається підкорення Богу, бо для того, щоб диявол утік, потрібно не тільки протистати йому, але і покоритися Богу.
В чому полягає суть атак диявола? Він не хоче, щоб ми мали хороші плоди своєї роботи, щоб ми були безрезультатні, безплідні, тоді як наша похвала і слава Господня проявляється в рясноті наших хороших справ та плодів!

Отже, коли Ви маєте багато чого зробити, а Ви відчуваєте стан ліні та апатії, варто зробити наступні кроки:

1 - скласти чіткий план, що ви маєте зробити  з визначенням чіткого часу;
2 - почати робити першу головну справу без всяких перерв та відтягувань;
3 - молитись, коли не можете заставити себе робити, що запланували, допоки не відчуєте, що ситуація помінялася;
4 – в молитві заборонити всі діла диявола в ім`я Ісуса Христа і покаятись перед Господом, за вчинені гріхи;
5 - чітко встановлювати час для перерв, але не більше 20 хв.
6 – усунути всі відволікаючі фактори, якщо потрібно закритись та усамітнитись, щоб ніхто, ніщо не заважало;
7 – нагороджувати себе за виконану справу, зробити щось, що подобається Вам, але ненадовго.

І що одна дуже важлива порада – моліться перед кожною справою, пам`ятаючи, що:

Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете.
Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви.
Коли ж у Мені перебувати ви будете, а слова Мої позостануться в вас, то просіть, чого хочете, і станеться вам! Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.
 (Iвана 15:1-9)

Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…