Перейти до основного вмісту

Комітет ВРУ підтримав заборону пропаганди гомосексуалізму

Комітет ВРУ підтримав заборону пропаганди гомосексуалізму


Законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму в Україні почали розглядати в парламентських комітетах. Стало відомо, що документ отримав підтримку з боку Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму.
Про це повідомив глава комітету Павло Костенко у відповідь на запит громадських організацій.
«Комітет на своєму засіданні підтримав прийняття законопроекту за основу. Про рішення нашого Комітету було поінформовано профільний комітет – Комітет з питань свободи слова та інформації», – йдеться в листі Павла Костенка. Йдеться про законопроект № 8711 «Про захист дітей від небезпечного інформаційного простору».
Цим документом парламентарії пропонують парламенту заборонити пропаганду гомосексуалізму в Україні. У пояснювальній записці законодавці вказали, що поширення гомосексуалізму становить загрозу національній безпеці, оскільки призводить до поширення епідемії СНІДу, руйнує інститут сім’ї та поглиблює демографічну кризу. Саме тому документ підлягає однозначному схваленню парламентом, тому що будь-яке діяння, що становить загрозу національній безпеці, повинне бути покараним.


В Україні зібрано вже більше ста тисяч підписів на підтримку цього законопроекту. Збір підписів триває. Раніше про підтримку законопроекту заявив Державний комітет телебачення і радіомовлення. Пише РІСУ  з посиланням на християнський мегапортал invictory.org.

Коментарі

 1. Интересно, что они скажут на это:

  Ориентация в сексе зависит от состава семьи, считают канадские ученые. Сексуальная ориентация мальчика может зависеть от количества братьев, родившихся до его появления Чем больше у мальчика старших братьев, тем выше у него риск вырасти геем, заявил Джеймс Кентор из университета Торонто. Он провел исследование, посвященное факторам формирования у мужчин нетрадиционной сексуальной ориентации. Были изучены 604 анкеты мужчин, половина из которых назвала себя геями, а остальные относились к гетеросексуалам. Эксперт подсчитал, что в семье с двумя сыновьями вероятность стать геем у младшего мальчика повышается на 15% по сравнению с теми, кто имел только сестер или был единственным ребенком в семье. Если в семье три сына, риск вырасти геем у среднего - 15%, а у младшего - 30%. В семье, где пятеро сыновей, младший станет гомосексуалистом с 75-процентной вероятностью, считает Кентор. Ученые предполагают, что с каждым последующим вынашиванием эмбриона женщины приобретают иммунитет к антителам гистосовместимости плода, и их организм блокирует HY-aнтитела, влияющие на формирование головного мозга у сыновей.
  Больше читайте здесь: http://ru.tsn.ua/nauka_it/gomoseksualistami-stanovyatsya-samye-mladshie-malchiki-mnogodetnoy-semi-uchenye.html

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Цікаве дослідження, але дуже контроверсійне... За ним очікується, що в сім'ях де більше двох братів - наступний має бути педіком - нісенітниця!!! В мене двоє старших братів - в нас навіть в голові не було думки, що хтось, чи я маю бути педіком..., зовсім ні. Гомосексуалізм - є наслідком гріха, зневаги до Божих принципів та небажанню боротися з гріхом!

   Видалити
 2. Это расисткий законопроект. Скоро за пропаганду темного цвета кожи будут преследовать. Гены не выбирают - с ними рождаются.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. цей законопроект - взагалі ніякого відношення немає до расизму - це кардинально інше поняття і відношення.

   Гомосексуалізм - це неприроднє сексуальне єднання, що розтліває суспільство, тоді як темношкірі люди - це є природньо створені люди!!!

   Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…