Перейти до основного вмісту

ЧОМУ ВСЕ Ж ТАКИ НЕОБХІДНО БОРОТИСЯ З ГРІХОМ?

ЧОМУ ВСЕ Ж ТАКИ НЕОБХІДНО БОРОТИСЯ З ГРІХОМ?

Найгірше відношення до гріха, яке тільки може бути – це байдужість. Коли людина не задумується над тим, а які наслідки можуть принести гріховні дії: блуд, куріння, алкоголь, неповага до батьків, порнографія…
Так, як правило, гріх «солодкий» та сильний. І часто, не так легко проти нього боротися. Тай взагалі часто постає питання – чи потрібно з ним боротися. Потрібно, оскільки гріх несе в собі страшні наслідки, за гріх прийдеться заплатити занадто велику ціну…
А що таке взагалі гріх? Під гріхом необхідно розуміти порушення людиною установлених Богом правил життя, що призводить до негативних наслідки для самого порушника, а часто і для рідних та близьких.
До прикладу, Бог заповів людині не чинити сексуальних стосунків до моменту одруження, тобто  не здійснювати блуда. Але молодь сьогодні зневажає цю заповідь Божу і вступають у сексуальні стосунки ще до одруження, як аргумент: «ми ж нікому зла не робимо». Але не зважаючи на це – ці дії є порушенням установленого порядку для людини, що в свою чергу є результатом, що сьогодні маємо невиліковні статеві хвороби: снід, сифіліс і.т.п. я вже не говорю про небажану вагітність, яка в свою чергу, приводить до ще страшнішого гріха – вбивства дитини, шляхом аборту.
Хочу навести історію, яка показує жахливі наслідки гріха. Історію життя Самсона, який взагалі не задумувався над боротьбою з гріхом та його жахливими наслідками, Самсон був легковажною людиною, і можна сказати нерозумною:

І виложив Самсон їй усе серце своє, та й сказав їй: Бритва не торкалась моєї голови, бо я Божий назорей від утроби своєї матері. Якщо я буду оголений, то відступить від мене сила моя, і я ослабну, та й стану, як кожна людина. І побачила Деліла, що він розповів їй усе своє серце, і послала й покликала филистимських володарів, говорячи: Прийдіть і цим разом, бо він розповів мені все своє серце.
А вона приспала його на колінах своїх, і покликала чоловіка та й наказала оголити сім кучерів його голови. І став він слабнути, і відступила від нього сила його.
І сказала вона: Филистимляни на тебе, Самсоне! І збудився він зо сну свого та й сказав: Вийду я, як раз-у-раз, і стрясуся. А він не знав, що Господь відступився від нього. І взяли його филистимляни, та й вибрали очі йому. І вони звели його до Гази, і зв'язали його мідяними ланцюгами, і він молов у домі ув'язнених (став рабом).
(Суд.16:17-22)

З цієї історії можна зробити наступні висновки:

1 – перед людиною завжди будуть спокуси, які мають одне призначення: щоб людина згрішилі, і має обов`язковий трагічні наслідки;
2 – байдужість по відношенню до гріха, протистояння йому, рано чи пізно приводить до того, що людина попадає в гріх;
3 – гріх краде силу в людини;
4 – гріх робить з людини раба;
5 – гріх калічить або вбиває людину;
6 – гріх зупиняє Боже призначнення на життя людини;
7 – і найгірший наслідок: Бог відходить від людини, яка постійно чинить гріх і не бороться з ним.


Це наше життєве покликання, постійно бути готовим до боротьби з гріхом, адже існує спокусник, який все зробить для того, щоб ви згрішили, що в свою чергу буде мати погані наслідки для Вас. Тому, не будьмо байдужими до спокус та гріхів, а будемо добрими воїнами, які воюють за свою святість.


sgПро те, як протистояти гріху та спокусам - http://viranadiylybov.blogspot.com/2012/01/blog-post_16.html

Коментарі

  1. Дуже пізнавальна стаття, дякую. Я вважаю, однією з найнебезпечніших хвороб, що передаються статевим шляхом являється ВІЛ та СНІД. У наш час нажаль наше суспільство не приділяє велику увагу їй, та багато хто думає, що ВІЛ не стосується їх, а багато з людей навіть не знає, що інфікований! Дуже добре, що існує така організація як ЮНЕЙДС, яка займається вирішенням проблем, та поширенням інформації серед суспільства щодо ВІЛ, кому цікаво їх національна відповідь: https://unaids.org.ua/ua/hiv-epidemic-in-ukraine/derzhavna-programa-zi-snid

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…