Перейти до основного вмісту

ОБНОВА В СИЛЕ НА ПРИМЕРЕ ОРЛА…


ОБНОВА В СИЛЕ НА ПРИМЕРЕ ОРЛА…
«Вы никогда не задумывался над тем, куда исчезают орлы, когда разражается буря? Куда они прячутся? А они не прячутся. Они распрямляют свои крылья, на которых могут летать со скоростью до 90 км/в час, мчась навстречу буре. Они знают, что над тёмными тучами — источнике электрических разрядов — светит солнце. В этой жестокой битве со стихией они могут потерять оперение, получить раны, но они не боятся и летят вперёд. Потом, когда весь мир, погружённый во мрак, остаётся внизу, они спокойно парят там, высоко вверху.
В конце концов, орлы, конечно, тоже умирают, но видели ли Вы хотя бы раз мёртвого орла? Возможно, на тропах заповедников ты наткнёшься на труп курицы, собаки, голубя или какого—нибудь горного животного, но трупа орла ты не увидишь. А знаешь почему? Потому что, почувствовав время ухода, он не жалуется и не страшится. Разыскав глазами самый высокий горный пик, орёл собирает последние силы, поднимается на недоступную вершину и там спокойно ждёт конца. Даже в смерти он великолепен.
Истинные христиане, подобны орлам. С высоты лучше видна сила христианина, который зачастую из-за своих принципов вынужден оставаться один. Не бойтесь оставаться один. Обычно христианин идёт наперекор судьбе. Этот мир с его устоями не предназначен, для Божьего народа. Летай выше, хотя те кто высоко летают, остаются непонятными. А когда кого-то не понимают, его опасаются, критикуют и обсуждают. Может быть, поэтому пророк Исайя сравнивает тех, кто верит в Господа, с орлами. Возможно, сегодня Вас ждёт день, полный трудных дел. Некоторые из них могут показаться невыполнимыми, положись на Господа, помни о Нём и смело берись за дело. Не забывай, там, за тучами, светит солнце.
Исаия 40:31 — «а надеющиеся на Господа обновятся в силе: поднимут крылья, как орлы, потекут — и не устанут, пойдут — и не утомятся».

Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…