Перейти до основного вмісту

ОБРАЗА – ЧИ НЕ НАЙБІЛЬШ РУЙНІВНА СИЛА У ЛЮДСЬКИХ ВІДНОСИНАХ


ОБРАЗА – ЧИ НЕ НАЙБІЛЬШ РУЙНІВНА СИЛА У ЛЮДСЬКИХ ВІДНОСИНАХ

Образа – жахлива річ, вона робить рідних людей чужими, вона здатна в одну мить стерти все хороше, що було в минулому та швидко побудувати стіну відчуження. Образа окутує і полонить серце, яке вже не здатне любити рідну людину... Образа вбиває любов!

Як часто нас ображають? А особливо рідні люди… Думаю, часто, навіть, дуже часто… і так, напевно, буде завжди. Є люди, які свідомо ображають, а є ті, які зробивши певний вчинок, навіть не усвідомлюють, що рідна людина образилась на них. А наслідок цього часто буває дуже гіркий: розбита сім`я, зруйнована дружба, нереалізовані грандіозні проекти, крах кар`єри…

Образа – це, безперечно, інструмент диявола, спрямований на руйнування та знищення всього доброго, ніжного та близького у відносинах між близькими людьми.

Але, також, образа – це і прояв гордині того, хто ображається, коли він жаліє та виправдовує себе, звинувачуючи у всьому того, хто образив…

З образою потрібно боротись, боротися найрадикальнішим чином. Її не можна пускати глибоко в серце. З образою потрібно розбиратися якомога швидше – в найближчі хвилини, максимум – години. Інакше, в подальшому буде дуже важко повернутися до хороших і теплих стосунків. Серце стане кам`яним, диявол наплодить ще гіршу неправду і простити буде дуже важко.
Миріться якнайшвидше, говоріть про образу між собою, ідіть на з`ясування відносин, особливо, в першу чергу той, кого образили, не закривайтесь і, найкраще, просіть пробачення один в одного!!!

Друзі мої, як би Вас сильно не образили – прощайте швидко – не закривайтесь від рідної та коханої людини, чи просто свого друга! Прощення – це єдина сила, яка здатна перемогти образу. Прощайте в той же момент, коли Вас образили, не закриваючись, не звинувачуючи і не жаліючи себе!!!
Пам`ятаймо, що непорозуміння завжди виникатимуть у відносинах з людьми, можливі також неадекватні вчинки, а інколи і грубі дії. Проте, найчастіше, виникають прості непорозуміння у відносинах… Врешті-решт, будь-які інші ситуації також можуть породити маленьке насіння образи. Не дозвольте йому розростись у вашому серці, окутуючи його! В будь-якому разі, ми маємо владу над своїм серцем і ми можемо або зупинити образу, або дозволити їй принести гіркі, а інколи трагічні, плоди наших відносин. Будьмо пильними та мудрими!!!, щоб не дозволити образі це зробити!!!


sg

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…