Перейти до основного вмісту

МУСУЛЬМАНИ УКРАЇНИ ЗАСУДЖУЮТЬ СКАНДАЛЬНИЙ ФІЛЬМ "НЕВИННІ МУСУЛЬМАНИ"


МУСУЛЬМАНИ УКРАЇНИ ЗАСУДЖУЮТЬ СКАНДАЛЬНИЙ ФІЛЬМ "НЕВИННІ МУСУЛЬМАНИ"

Духовне управління мусульман «Умма» від імені мусульман України засуджує як творців скандального фільму «Мухаммад, пророк мусульман», так і спровоковані ним спалахи насильства над невинними людьми, погроми і ескалацію міжрелігійного конфлікту. Про це йдеться у заяві ДУМУ «Умма».
Автори документу зазначають, що цю провокацію свідомо приурочили до трагічної дати 11 вересня і вона мала на меті очорнити мусульман.
«Фільм переклали арабською мовою та розмістили в Інтернеті. Як і слід було очікувати, обурення і гнів охопили весь Близький Схід і насамперед Єгипет, Лівію і Ємен, а потім перекинулися на Туніс і Судан. Були зроблені заклики до демонстрацій перед посольствами США в цих країнах, і багато відгукнулися. Переважна більшість демонстрантів бажали мирно висловити своє обурення, але частина була налаштована радикально, в результаті чого мітинги переросли в насильство: були захоплені будівлі посольств, спалені прапори і автомобілі, вбито чотирьох іноземних дипломатів, в тому числі посол США в Лівії», - йдеться у заяві.
Засуджуючи фільм і насилля у відповідь, ДУМУ закликає мусульман не дивитися його, не підтримувати і не схвалювати дії людей, які закликають до насильства, не вступати в перепалки і поширювати об'єктивну інформацію про пророка Мухаммада і про Іслам.
«Всевишній Аллах сказав віруючим у Священному Корані: «Закликайте до шляху Господа вашого мудрістю і добрим умовлянням ...» (Коран, 16:125). Це девіз ДУМУ «Умма» і він дуже точно підходить до цієї ситуації. У відповідь на інформаційну провокацію ми закликаємо всіх мусульман дати симетричну цивілізовану відповідь у вигляді книг, брошур і фільмів про пророка Мухаммада, про його найвищі моральні якості, праведність, справедливість і гуманізм», - наголошують мусульмани України.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…