Перейти до основного вмісту

ФІЛАРЕТ НАГАДАВ ЯНУКОВИЧУ, ЩО ЙОГО ТАКОЖ ОЧІКУЄ СУД БОЖИЙ


ФІЛАРЕТ НАГАДАВ ЯНУКОВИЧУ, ЩО ЙОГО ТАКОЖ ОЧІКУЄ СУД БОЖИЙ

Патріарх Київський і всієї Руси-України УПЦ КП Філарет заявив, що від своєї церкви і віруючих просив Президента України Віктора Януковича про помилування Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, щоб уникнути внутрішніх потрясінь і поділу нації.
Про це Філарет повідомив сьогодні на прес-конференції у Чернівцях.

"Говорив я з Президентом Януковичем і про ув'язнених Тимошенко і Луценка. Ми не втручаємося в судові справи, але просили у Президента про їх помилування для того, щоб заспокоївся народ і не було поділу нації і внутрішніх потрясінь", - сказав патріарх.

Зі слів Філарета, у нього була можливість "нагадати Президенту Януковичу і його оточенню, що вони теж християни, і що їх колись теж буде очікувати Суд Божий".

Водночас Філарет вважає, що Янукович виявився Президентом, який "не хоче бути російським губернатором в Україні, а хоче бути українським Президентом".

Патріарх Філарет також заявив, що УПЦ КП "буде підтримувати починання Януковича, які будуть спрямовані на розвиток і захист інтересів української держави".

Патріарх повідомив, що останнім часом розмовляв з Президентом "на важливі теми захисту суспільної моралі в Україні.

"Наприклад, нас турбує питання абортів. Бо якщо буде скорочуватися наша нація, територію України поступово заселять інші народи, зокрема з мусульманського світу і Китаю. І вони будуть керувати українською територією. Тож треба більше народжувати українців, щоб не було в майбутньому цієї проблеми", - сказав глава УПЦ КП.

Також, зі слів Філарета, УПЦ КП зверталася до Президента з проханням не дозволяти в Україні одностатеві шлюби.

"Це великий сором для християнської цивілізації. В Європі офіційно прийняли закони, що дозволили парувати чоловіка з чоловіком, жінку з жінкою. Забувають християни про те, за який гріх Господь спалив Содом і Гоморру", - зазначив Філарет.


За матерiалами: УНІАН

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…