Перейти до основного вмісту

КУРІННЯ НЕ ТІЛЬКИ ШКІДЛИВЕ, АЛЕ Й НЕВИГІДНЕ


КУРІННЯ НЕ ТІЛЬКИ ШКІДЛИВЕ, АЛЕ Й НЕВИГІДНЕ

Росія втрачає близько 1,5 трлн рублів (377 млрд грн.) тому що близько 300 тис. людей щороку передчасно помирають через вживання тютюну, (вдумайтесь тільки в цю цифру!!! авт. блогу) повідомив у понеділок статс-секретар, заступника голови Мінздорову РФ Сергій Вельмяйкін.
"Вимірювати здоров’я людей рублями вважаємо аморально. Але вже діватися нікуди, зробили й ці підрахунки. Це підрахунки Всесвітньої організації охорони здоров’я. Близько 288 тисяч людей у Росії працездатного віку щороку передчасно помирають через вживання тютюну... Через це страждає економіка країни. Ми втрачаємо щонайменше 1,5 трлн рублів", - сказав він на прес-конференції у Москві.
Заступник міністра також додав, що якби вдалося скоротити табакопаління хоча б на 10%, Росія могла б доотримувати 90 млрд рублів.
За словами Вельмяйкіна, зниження вживання тютюну в першу чергу дасть ефект з точки зору здоров’я населення.
"Це автоматично вело б до збільшення тривалості життя, зниження захворюваності і смертності. Люди б просто довше жили повноцінним життям, відповідно, працювали, заробляли б гроші собі, сім’ї, платили б податки державі, створювали б додатковий продукт", - сказав він.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що з мультфільмів Ну, постривай! і Чебурашка можуть вирізати фрагменти, де герої палять сигарети чи трубку.

За матерiалами: РИА Новости

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…