Перейти до основного вмісту

ЧИ ШУКАЄМО МИ ВІДПОВІДІ ВІД БОГА НА ЖИТТЄВО ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ?


ЧИ ШУКАЄМО МИ ВІДПОВІДІ ВІД БОГА НА ЖИТТЄВО ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ?

Напевно, немає такої людини, яка б не хотіла отримати відповіді від Бога на конкретні запитання, а, особливо, коли вони дуже важливі для майбутнього життя.
Проблема тут є в одному – як отримати відповідь від Бога? Задавати питання легко, а от почути конкретну відповідь – серйозна проблема…
Чому так?
Чи ми глухі, чи Бог відмовляється говорити? Буває інколи і те, і друге, але, як правило, Бог дуже чітко відповідає на запитання своїх дітей. Це яскраво видно з 23 розділу 1 Книги Самуїла:

І запитав Давид Господа, говорячи: Чи піду й переможу тих филистимлян? А Господь сказав до Давида: Іди, і поб'єш филистимлян та спасеш Кеїлу.
(1Сам.23:2)

А Давид ще далі питався Господа, і Господь відповів та сказав йому: Устань, зійди до Кеїли, бо Я даю филистимлян у твою руку.
(1Сам.23:4)

І Давид сказав: Господи, Боже Ізраїлів! Дослухуючись, чув Твій раб, що Саул хоче ввійти до Кеїли, щоб вигубити місто через мене.
Чи видадуть мене громадяни Кеїли в його руку? Чи зійде Саул, як чув твій раб? Господи, Боже Ізраїлів, розповіж же Своєму рабові! І сказав Господь: Зійде.
І запитався Давид: Чи видадуть громадяни Кеїли мене та людей моїх у Саулову руку? А Господь сказав: Видадуть.
(1Сам.23:10-12)

Цікаво, що Бог дуже чітко відповідав Давиду на його запитання, який був такою ж самою людиною, як і всі ми. І якщо ми будемо дотримуватися базових принципів відносин з Богом, ми обов’язково отримаємо відповідь від Господа, а це такі принципи:

Принцип перший – виявляти бажання почути Бога та цілеспрямовано робити кроки, які дійсно підтверджують наше бажання почути Господній голос.

Принцип другий – мати чітку впевненість в тому, що нам не просто хочеться почути Господа, але і зробити все, що відкриває Господь.

Принцип третій – шукати Господа, тобто виділити конкретний і достатній час в молитві, щоб запитувати Його про певні ситуації.

Принцип четвертий – вміти слухати та чекати відповіді від Господа. В молитві ми часто дуже багато говоримо. Варто зупинитись і очікувати, що скаже Господь, концентруючи свій розум на питанні, яке ми піднімаємо перед Господнім лицем, а не «блукаючи» в своєму розумі по різним справам.

Принцип п`ятий – записувати все, що нам відкрилося по конкретному питанню, оскільки через деякий час можна все забути, або засумніватися чи справді ми почули цю відповідь.

Принцип шостий – постійно практикувати молитву запитань до Господа і очікування відповідей від Нього!

Я глибоко переконаний, що Господь дуже сильно прагне говорити до нас і відповідати на наші запитання, але питання в тому наскільки ми сильно хочемо почути Бога і що ми для цього робимо?sg

Коментарі

 1. Яким чином можна бути певним,що це Голос Бога,а не власний розум,особливо коли уже виношуємо в серці бажану відповідь,або коли нас переповнюють сумніви щодо отриманої відповіді?

  ВідповістиВидалити
 2. Тут відповідь криється в 10 главі Єванг. Івана - де Ісус чітко каже, що вівці мої знають мій голос!!!

  Дуже важливо вміти розрізняти і знати голос Бога у власному житті!!! Для цього і здійснюємо щоденно духовну практику!!!

  І коли Господь говорить - то вже ніякого сумніву немає - тому що ми знаємо Його голос і повністю йому довіряємо!

  ВідповістиВидалити
 3. Чудово викладено.
  Ми для цього використовуємо "молитовні протоколи"

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…