Перейти до основного вмісту

ДЛЯ ЧОГО ЛІКВІДОВУЮТЬ НАВЧАЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ "ЕТИКА" - ЧЕРГОВА ЗАБАГАНКА ЄС???


ДЛЯ ЧОГО ЛІКВІДОВУЮТЬ НАВЧАЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ "ЕТИКА" - ЧЕРГОВА ЗАБАГАНКА ЄС???

Прем’єр - міністру України,
                                                                                   Азарову М.Я.
                                                                                      01008, м. Київ
                                                                                            вул. Грушевського,12/2
                                                                                  П.І,Б, та адреса з поштовим індексом

                                        Шановний Миколо Яновичу!

Ми, батьки, з великим подивом і жалем дізналися про те, що в Типових навчальних планах основної школи, які передбачають реалізацію освітніх галузей нового Базового навчального плану, з інваріантної складової вилучено предмет «Етика» і переведено його до варіативної.
Звертаємось до Вас, із проханням: не вилучати з класичної системи освіти гуманний предмет «Етика», як обов’язкову навчальну дисципліну, так як глибоко переконані – навчання і виховання – невіддільні. Ще класик науки «Педагогіка» Ян Амос Коменський писав: «Нещасна та освіта, яка не переходить в моральність і благочестя, бо що це за научна освіта без моральності?»
Вважаючи пріоритетним духовно-моральне виховання молодих громадян, будівничих неньки України, пропонуємо не тільки зберегти предмет «Етика», а й підсилити його іншими курсами духовно-морального спрямування: «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Духовна етика», та включити ці предмети в навчальні плани 2012-2013 навчального року із майбутнім продовженням з 1 по 11-й класи. Ми впевнені –  предмети духовно-морального спрямування для освіти підростаючого покоління не менше важливі, ніж академічні, вивчати їх потрібно протягом всіх років навчання дитини, не припиняючи на жодному щаблі освітньої ланки. Дозволимо собі звернутися до слів Великого педагога, Костянтина Ушинського і зауважимо: «Атеїстичне виховання – це потвора без голови…, а сила – у моралі».
 Сподіваємося на Ваше розуміння і підтримку наших дітей.

*Просимо надати відповідь згідно із ЗУ «Про звернення громадян».


З повагою,

___________                           _________               ____________________
        Дата                                                              Підпис                                                              П.І.Б.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…