Перейти до основного вмісту

ВЛАДА УГОРЩИНИ ЗАБОРОНИЛА ГЕЙ-ПАРАД В БУДАПЕШТІ - 2012

ВЛАДА УГОРЩИНИ ЗАБОРОНИЛА ГЕЙ-ПАРАД В БУДАПЕШТІ

6 квітня 2012 року начальник поліції Будапешта прийняв постанову про заборону гей-параду, запланованого на 7 липня 2012 року.
Свою заборону поліція Будапешта  обґрунтувала тим, що парад буде мати негативні наслідки для руху транспорту, який не може бути пере направлений іншими  напрямками. У резолюції підкреслюється, що користуючись своїм правом на свободу мирних зібрань, учасники ходи можуть вплинути на свободу пересування тих, хто безпосередньо не братиме в ній участі.
У минулому році в Будапешті поліція заборонила гей-парад 11 лютого 2011 року на тих же підставах.

За матеріалами Amnesty International 


P.S.Сербська влада заборонила проводити гей-парад у Белграді


МВС Сербії заборонило проводити гей-парад і різні акції протесту проти нього, заявлені на 2 жовтня 2011.
МВС прийняло рішення відповідно до національного закону про зібрання громадян і після консультацій зі всіма державними органами.
Рада з національної безпеки Сербії також провела нараду, за підсумками якої було зроблено висновок, що заплановані на неділю виступи несуть особливі загрози безпеці.
За даними спецслужб, в день мітингу і ходи прибічників сексуальних меншин екстремістські угруповання мали намір влаштувати безлади у різних частинах Белграда. Планувалися напади на штаби партій-членів правлячої коаліції і на офіси іноземних компаній, підпали автомобілів на міських парковках.
Раніше поліція зверталася до організаторів гей-параду з проханням відмінити захід, але пропозиція була категорично знехтувана.
У попередні дні проти проведення гей-параду через невиправдано високі ризики власної і суспільної безпеки виступили профспілки поліції, а також глава МВС Сербії Івіца Дачич, мер Белграда Драган Джилас, багаточисельні політичні партії патріотичного толку. В п’ятницю з проханням не проводити ходу звернувся глава Сербської православної церкви патріарх Іріней.
За матеріалами Новинар

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…