Перейти до основного вмісту

В УПЦ ПРОСЯТЬ ВЛАДУ КИЄВА ЗАБОРОНИТИ ПРОВЕДЕННЯ «ГЕЙ-ПАРАДУ»

 

Голова Відділу у справах молоді при Синоді УПЦ єпископ Іона (Черепанов)звернувся до влади Києва із закликом заборони проведення «гей-параду» в рамках форуму «Київ-Прайд 2012», який запланований у Києві на 20 травня 2012 року. А також ініціювати прийняття необхідних законодавчих актів, щоб у майбутньому виключити саму ідею проведення такого заходу.
Згідно з заявкою від оргкомітету форуму «Київ-Прайд 2012», кількість учасників гей-параду сягне 400-500 чоловік і триватиме це все дійство годину.
«Ми рішуче протестуємо проти проведення в столиці цього, так званого, «культурного заходу». Вважаємо, що пропаганда статевих збочень, безсумнівно завдасть непоправної шкоди психіці, як молоді, так і дітей, які можуть стати свідками цієї акції та викличе масовий протест здорової частини суспільства, яка застосує всі можливі законні засоби і технології для припинення агітації на користь моральних збочень.Свята Біблія називає тяжким гріхом  задоволення чуттєвої потреби протиприродним способом: «Не лягай з чоловіком як із жінкою – це гидота» (Лев.18: 22)», – йдеться у листі владики.

За його словами, сама суть та ідея проведення гей-параду в нашій країні має негативну соціальну оцінку, оскільки є посяганням на честь та гідність інших людей, що протирічить статті  68  Конституції України, яка цю гідність захищає. Такий захід, як наголошує владика, також протирічить Закону України «Про захист суспільної моралі», адже суспільна мораль – це система етичних норм, правил поведінки, що склалися у суспільстві на основі традиційних духовних і культурних цінностей,  уявлень  про  добро, честь,  гідність,  громадський обов'язок, совість, справедливість.
Владика акцентує на тому, що у МКБ-9 ВООЗ (Міжнародному класифікаторі хвороб) гомосексуальність класифікується як захворювання (302.0), що відноситься до статевих збочень і порушень (302) класу «Психічні розлади та розлади поведінки».
«Ми повинні пам'ятати, чим закінчили сумнозвісні міста Гоморра і Содом. Тож не побажаємо нашому святому древньому Києву стати з ними в один ряд», – завершує цими словами лист Голова Відділу у справах молоді при Синоді УПЦ єпископ Іона.
За матеріалами РІСУ

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…