Перейти до основного вмісту

ЧИ НЕ НАЙВАЖЛИВІША РИСА ДЛЯ НАС…

Ми відрізняємося один від одного, тими рисами, тими особливостями, які у неї є. Маємо риси, які є від народження або окремого дару, а є риси набуті великою працею та самодисципліною. А це такі як: стриманість, ввічливість, дисциплінованість, оптимізм... І ці набуті риси, часто, мають визначальний вплив на людське життя.
Є одна риса, яка слугує як фундамент для всіх інших рис. Я називаю цю рису життєво необхідною як для відносин з Богом, так і з відносинами з людьми, особливо з рідними – це риса вірності.
Вірність надзвичайно необхідна для стабільних відносин з Богом, вірність наднеобхідна для міцності сім`ї, вірність є невід`ємною для професійного росту та виконання життєвого покликання!
Найперше, дійсно, що вимагається у питанні віри – це бути вірним Богу, його заповідям та служінню від початку життя і аж до смерті. Бог завжди шукав вірних людей, які б не зважаючи ні на які обставини життя, продовжують любити Його, дотримуватися заповідей та служити Йому. 
Вірність це не просто знати, що Бог є. Вірність це конкретна жертва послушання, це боротьба з гріховністю, щоб не йти на компроміс із гріховними спокусами. Вірність – це поставити Божий інтерес, Божу волю вище над свою!
Вірність – це одна з найголовніших рис Бога, Він нас любить не зважаючи ні нащо. І Він дуже очікує, щоб і ми були вірні Йому не зважаючи ні на які життєві обставини. Питання вірності до Бога це не тільки питання нашого спасіння, це питання зросту у Божих справах. В Бога завжди працює формула: вірний в малому – поставлю над великим!
Чи знаємо ми такі ситуації, коли хтось радо брався за виконання якоїсь справи, а через короткий час її кидав через трудності чи небажання платити відповідну ціну…; так сильно любив кохану, коханого, а прийшли життєві трудності – і кохання розвіялось; обіцяли не давати хабарів, а дають – тому що 100 причин; дали слова, а не стримали, пообіцяли, а не виконали; обіцяли собі і Богу не грішити, але прийшли спокуси – і швидко забулися всі обіцянки… можливо ми себе впізнаємо в цих справах? Друзі, ось це невірність, з якою потрібно боротись!

Що цікаво, що вірність – це не дар, який просто так сходить з небес. Вірність – це не кохання, яке в один момент з`явилося і може в один момент і випаруватись. Вірність – це не примха життя, вірність – це риса, яка здобувається постійною працею та бажанням бути вірним!

Є одна дуже велика особливість вірності – це риса, яка не передається по спадку чи дарунком – вона ціленаправлено будується нами самими!
Наскільки ми вірні в сім`ї – залежить від нас, а не від чоловіка чи жінки, наскільки ми вірні Богу – залежить від нас, а не від Господа, наскільки ми вірні життєвій справі, життєвому покликанню – залежить від нас, а не від обставин життя.
А наскільки у нас велика потреба у вірних людях? Їх так важко знайти, хто б з тобою був би довгі роки і у різні часи, хто б тобі був вірним помічником і не зрадив би тебе при кращій нагоді для себе. Вірних людей дуже тяжко знайти!
Але, ми всі можемо бути вірними людьми, вірними Богу та людям. Ця риса здобувається! І наскільки ми вірні залежить від нас і тільки від нас, від нашого бажання бути такими та нашої щоденною працею над власним характером, над собою!!!

Тож, давайте ціленаправлено будувати ось цю, життєво необхідну рису – рису вірності до Бога, до чоловіка/дружини, до Божого покликання і Боже благословіння обов'язково буде з нами! 

Будь вірний до смерти, і Я тобі дам вінця життя!
(Об`явлення 2:10)

Сергій Гула

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…