Перейти до основного вмісту

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ГЕЙ ПАРАДУ

Голові КМДА
Попову О.П

Шановний Олександре Павловичу!

Користуючись нагодою, висловлюємо Вам запевнення у глибокі повазі. І звертаємося до Вас з наступним повідомленням.
Ми, громадяни України, з великим занепокоєнням дізнався про наміри спільноти ЛГБТ (лесбійки, гомосексуалісти, бісексуали і трансгендери) провести так званий гей-парад у Києві 25 травня 2013-го року.
Погодившись з проведенням такого заходу київська міська влада (КМДА) зазіхне на суспільну мораль, релігійні цінності українського суспільства, інститут сім`ї. Все це призведе до невідворотних негативних наслідків для нашої країни! Особливо велика небезпека криється у пропаганді гомосексуалізму серед дітей та молоді!
Пане Олександре, наголошуємо, що розповсюдження гомосексуалізму суперечить національним інтересам України з таких причин:
- призводить до поширення епідемії ВІЛ/СНІД; 
- поглиблює демографічну кризу;
 
- руйнує інститут сім’ї, який є соціальним базисом існування держави;
 
- звужує конституційні прав громадян (батьків, матерів, дітей);
 
- знищує свободу віросповідання.
Одним із пріоритетних напрямів діяльності всіх інститутів влади в Україні є захист моральності, утвердження в суспільстві сімейних цінностей, здорового способу життя, докорінне вдосконалення системи духовного, морально-етичного виховання, перш за все, молоді та дітей. Суспільна мораль, яка захищена законодавством і до якої відноситься християнська мораль, безкомпромісно вказують на гомосексуалізм як на зло, направлене проти Бога та людини. Всі релігійні організації в Україні, а також абсолютна більшість українського суспільства ніколи не змінять свого негативного ставлення до сексуальних відносин між особами однієї  статі, а також до союзів на основі таких відносин!
Враховуючи вищезазначене, просимо Вас дати домогтися заборони на проведення будь-яких тематичних вуличних заходів ЛГБТ-спільноти (гей-парад, хода, флеш-моб тощо) у травні 2013 року. Тим більше, що у разі проведення так званого гей-параду туди прийдуть тисячі протестувальників, у тому числі агресивно налаштованих, відбуватимуться сутички, не виключено кровопролиття.
Просимо Вас виконати свій обов’язок по забезпеченню соціального спокою у нашій столиці! Громадяни України та сотні просімейних громадських та релігійних організацій уважно стежать за Вашими діями у зазначеному контексті. Просимо у встановлені законодавством терміни повідомити нам письмово про вжиті заходи. Заздалегідь вдячні Вам за підтримку і захист традиційних для України сімейних цінностей!Коментарі

 1. Яке зазіхання?? ви про що?? Це ж також люди, і вони так само мають право на проведення зборів. Давайте ви не будете зазіхати на Їхнє право!!! Гей-параду бути!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. прочитайте еще раз то что написали и хорошенько подумайте. еще есть время покаяться

   Видалити
 2. Люди?!! Так, люди, але ХВОРІ люди. Уявіть собі Аноніме, парад хворих на туберкульоз чи парад людей з сильними розладами психіки який обов'язково буде освітлено по телебаченню й не тількі. А таких людей в нашій державі чимало. Впевнений ви б не схотіли, щоб ваші діти бачили щось подібне.
  "Давайте ви не будете зазіхати на Їхнє право" - це просто смішно!!! Тобто вони можуть зазіхати на права усіх інших громадян, а на "Їхнє право" зазіхати не можна? З якого дива?!!!
  Гей-параду НЕ бути !!!

  ВідповістиВидалити
 3. Доречі, у МКБ-9 ВООЗ (Міжнародному класифікаторі хвороб) гомосексуальність класифікується як захворювання (302.0), що відноситься до статевих збочень і порушень (302) класу «Психічні розлади та розлади поведінки».

  ВідповістиВидалити
 4. Блудников и прелюбодеев судит Бог. гей параду НЕ БЫТЬ !!!

  ВідповістиВидалити
 5. Гріх є гріх і всіх судитиме Бог. А схвалювати подібні речі - це вже є збочення. Принаймні здорового глузду тут нема.

  ВідповістиВидалити
 6. Грех ведет к смерти - если Вы хотите убить своих детей и внуков, скажите да кастрации украинцев!

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…