Перейти до основного вмісту

УНІКАЛЬНА МОЛИТВА ЕСТЕР, ЯКОЇ НЕМАЄ В КАНОНІЧНІЙ БІБЛІЇ

І цариця Естер вдалася до Господа, охоплена смертною загрозою, і, знявши одягу слави своєї, вдяглась в одягу скорботи і посипала голову свою порохом,
і молилася Господу Богу Ізраїлевому, говорячи:
Господи мій! Ти один Цар наш; допоможи мені, бо я самотня і не має мені помічника, крім Тебе, бо біда моя поблизу мене. І нині ми згрішили перед Тобою, і віддав Ти нас в руки ворогів наших за те, що ми славили богів їх: Ти праведний! А нині вони не вдовольнилися гірким рабством нашим, але поклали руки свої в руки ідолів своїх, щоб повалити заповідь уст Твоїх, і винищити спадщина Твоє, і загородити вуста, що оспівують Тебе, і погасити славу храму Твого і жертівника Твого, і відкрити уста народів на прославляння марних богів, і царю плотському величатися повік. Не зрадь, Господи, скіпетра Твого богам неіснуючим, і нехай не радіють падінню нашому, але зверни задум їх на них самих. 
Пом'яни, Господи нас, яви Себе нам під час скорботи нашої і дай мені мужність. 
Цар богів і Владика всякого начальства даруй устам моїм
слово сприятливе перед цим левом і виконай його серце ненавистю до тих, хто переслідує нас, на погибель йому і однодумцям його; нас же визволи рукою Твоєю і допоможи мені, самотньою і не має помічника, крім Тебе, Господи.
Ти маєш розуміння всього і знаєш, що я ненавиджу славу беззаконних і гребую ложа необрізаних і всякого чужинця, Ти знаєш необхідність мою, що я гребую знака гордості моєї,
45 який буває на голові моїй у дні появи мого, гребую його, як одягу, оскверненої кров'ю, і не ношу його в дні самоти мого. І не споживала раба Твоя від трапези Амана і не дорожила бенкетом царським, і не пила вина жертов, і не веселилася раба Твоя з дня зміни долі моєї донині, крім як про Тебе, Господи, Боже Авраамів. 
Боже, який має силу над усіма! почуй голос безнадійних, і спаси нас від руки зловмисників, і визволи мене від страху мого.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…