Перейти до основного вмісту

ЯК ВАЖЛИВО МАТИ ПОМІЧНИКА


Роль помічника інколи важко переоцінити. Практично всі ми маємо потребу у цій особі, коли ми лікар, юрист, керівник, не говорячи про дружину чи про чоловіка, чи про прекрасного друга, який в будь-який момент може знагодитись в біді, чи надати дуже важливу допомогу.
Але ми розуміємо, що людина в своїй допомозі є часто обмежена. Обмежена часом, простором, ресурсами… але є Той, Хто ніколи нічим не обмежений, хіба що нашим зверненням, є Той, чия роль є бути помічникои, є Той, Хто дуже сильно хоче бути завжди для нас помічником!!! Це Господь! Він не обмежений ні часом, ні можливостями, ні ресурсами, ні настроєм – нічим!!!
Одна з найважливіших ролей Духа Святого – бути завжди помічником нам, людям. Унікально, коли Христос мав піти з земного життя Він сказав: «Я не залишу вас сиротами»!!!
Як часто ми себе ведемо так, якби у нас нікого немає, щоб нам допомогти?
Унікальність допомоги від Духа Святого є в тому – що Він це може зробити в конкретній ситуації і в конкретний час. Щоб Вас не турбувало, з чим би Ви не стикнулися – Він в усьому готовий Вам допомогти!
Як? – це вже не наше питання. Дух Святий на те і є Богом, щоб придумати як, але Він точно допоможе! Він ніколи не відмовить, Він ніколи не спить – Він завжди на поготові. Бог сам сказав: «Я тебе не покину, ані не відступлюся від тебе!».
Єдина умова – це в кожній ситуації, яка б вона не була складна – зупинитися і попросити в Нього допомоги і вірити, що Він обов`язково допоможе – і все – очікуйте і Ви побачите, що Він зробить!
Коли Ви в депресій – Він готовий допомогти розрадою і втіхою;
Коли Ви в страху – Він готовий укріпити Ваше серце;
Коли Ви шукаєте життєву важливу відповідь – Він готовий Вам дати її, моліться і очікуйте;
Коли Ви хворі – Він готовий укріпити Вас, оскільки є цілителем;
Коли Ви не маєте сили боротися з гріхом – Він дасть Вам перемогу;
Коли Ви у безвихідній ситуації – Він знайде вихід, і покаже Вам  його;
Коли Ви слабий – Він дасть Вам сили;

Бог для нас охорона та сила, допомога в недолях, що часто трапляються. (Псалом 45:2)

Свої очі я зводжу на гори, звідки прийде мені допомога, мені допомога від Господа, що вчинив небо й землю! Він не дасть захитатись нозі твоїй, не задрімає твій Сторож. (Пс.120:1-3)

На кого ми покладаємо свою надію і своє упавання? На себе, на друга, чи на Бога? Ось наша неймовірно прекрасна перевага, як людей віруючих, в будь-яку секунду отримати ту допомогу, в якій маємо потребу! Не забувайте про це, Він очікує Вашого звернення!!!

Пам`ятаймо:

Тому то ми сміливо говоримо: Господь мені помічник, і я не злякаюсь нікого: що зробить людина мені? (Євреям 13:6)


sg

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…