Перейти до основного вмісту

Всеукраїнська Рада Церков засудила ситуацію з розглядом законопроекту про мови


Всеукраїнська Рада Церков засудила ситуацію з розглядом законопроекту про мови


Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій стурбована ситуацією з розглядом Верховною Радою законопроекту Про засади державної мовної політики.
Про це йдеться у зверненні Всеукраїнської Ради Церков.
"Кожен раз, перед важливими виборами в нашій державі деякі політики намагаються експлуатувати питання, які шкодять єдності українського народу і вносять розколи і замішання в суспільно-державний організм, - наголошується в повідомленні. - Прикро, що предметом політичних маніпуляцій стають такі святі для державної самобутності і стабільності речі, як мова, історія та релігія".
"Мова - це дар Бога людям, - сказано в зверненні ВРЦ до українського народу. - Її покликання - з'єднувати, а не розділяти людей, допомагати взаємному розумінню, а не сіяти ворожнечу. Переконані, що в нашій державі не повинно бути місця протиставлення мов одна одній. Конституцією України не тільки закріплено державний статус української мови, але і закріплений обов'язок держави сприяти розвитку і функціонуванню російської та інших національних мов".
Тому представники церков і релігійних організацій закликають державних, політичних і громадських діячів усіх рівнів дотримуватися Конституції, не перетворювати мовне питання на предмет протистояння, не сіяти навколо його вирішення ворожнечу і ненависть, пам'ятати про відповідальність за наслідки своїх рішень і дій не тільки перед народом, але і перед Богом.
"Так само відповідально потрібно поставитися і до питання сепаратизму, який становить загрозу незалежності й суверенітету нашої держави, - також сказано у зверненні. - Україна пройшла болісний шлях до об'єднання своїх історичних земель в єдиній державі. Наш народ віддав мільйони життів за свою соборність, свободу і незалежність".

Під зверненням підписалися: Філарет, Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату, Патріарх Київський і всієї Руси-України; Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України, Любомир (Гузар), Верховний Архієпископ Української Греко-католицької Церкви, кардинал, Маркіян Трофим'як, заступник Голови Конференції Римо-католицьких Єпископів України, єпископ.

Також підписалися В'ячеслав Нестерук, Президент Всеукраїнської Спілки об'єднань євангельських християн-баптистів, Михайло Паночко, Єпископ Церкви християн віри євангельської України, Леонід Падун, Старший єпископ Української Християнської Євангельської Церкви, В'ячеслав Горпинчук, Єпископ Української Лютеранської Церкви, Василь Райчинець, Старший пресвітер Спілки вільних церков християн євангельської
 віри України, Анатолій Глуховський, президент Українського Біблійного Товариства; Аблаєв Еміралі, муфтій Духовного управління мусульман Криму, Якоб Дов Блайх, Головний рабин м. Києва та України, Об'єднання іудейських релігійних організацій України.



За матеріалами ukranews.com 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ДВІ ГОЛОВНІ ЗАГРОЗИ ДЛЯ БОЖОГО ПОКЛИКАННЯ

ДВІ ГОЛОВНІ ЗАГРОЗИ ДЛЯ БОЖОГО ПОКЛИКАННЯ Як мало сьогодні ми бачимо, дійсно, людей, які б мали великий Божий плід в своєму житті. А, часто, бачимо, коли  віруючі   люди живуть за стандартами  цього  світу, маючи цілі, які актуальні для мирських людей, прагнуть багатства так, як би це було основа їхнього життя… Сьогодні постає важливе питання: "чому ми такі малопродуктивні у Божій справі"? Відповідь можна знайти у нижчезазначеному слові Христа: А між терен посіяне, це той, хто слухає слово, але клопоти віку цього та омана багатства заглушують слово, і воно зостається без плоду. (Матвія 13:22) Варто розуміти, що перед нами є дві дуже серйозні загрози, щоб реалізувати Боже покликання: 1.                щоденні  справи, завантаженість та суєта віку цього настільки навантажили нас, що ми забули про служіння Боже, ми забули про достатню молитву, ми забули про покликання Боже. У нас немає часу, щоб думати про духовне – ми дуже зайняті на роботі, нас так баг

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла , стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь. Сергій Гула

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ , як основа християнського світогляду Вірую в Єдиного Бога Отця , Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей , і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця. І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого , Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на від