Перейти до основного вмісту

Південнокорейським школярам відредагують підручники відповідно до креаціоністської теорії


Південнокорейським школярам відредагують
підручники відповідно до креаціоністської теорії

Міністерство освіти, науки і технології Південної Кореї підтримало петицію креаціоністів, що закликають видавців видалити з підручників приклади еволюції, які, на їхню думку, не відповідають дійсності. Про це повідомляє Nature News.
Видалити з підручників приклади еволюції вимагало Товариство за виправлення підручників (STR), яке вважає, що у нинішньому вигляді вони містять помилки.
До таких товариство віднесло згадку археоптерикса під час обговорення походження птахів, оскільки, за сучасними даними, він був одним із багатьох пернатих динозаврів, а не прямим предком птахів. Помилковими на думку STR є і широко відомі філогенетичні послідовності предків коней.
Дані приклади еволюції будуть виключені з підручників, проте деякі з видавництв, які отримали петицію мають намір замінити їх іншими, які не викликали поки що критики з боку суспільства.
За повідомленням KoreaBang, видавничий дім Чонджу, наприклад, збирається замінити філогенетичний ряд предків коня на філогенетичний ряд предків китів. Асоціація креаціоністів Південної Кореї (KACR) не приховує свого зв'язку з STR, проте називає її незалежною організацією. У 2008 році асоціація провела в Сеулі виставку, присвячену пропаганді ідей креаціонізму, яка привернула за три місяці 116 тисяч відвідувачів.
Креаціоністських поглядів на походження життя і людини дотримуються, згідно з опитуванням за 2009 рік, близько третини корейців. Частка американців, які вважають, що людина була створена Богом у її нинішньому вигляді, становить, за даними за 2012 рік, 46 відсотків.
Дослідники з Сеульського Національного Університету мають намір зібрати групу еволюційних біологів і теологів, які підтримують ідеї еволюції, для проведення кампанії з пропаганди цих ідей у школах і суспільстві.
Нагадаємо, що у 2010 році в Івано-Франківську презентували книгу прикарпатського астронома Івана Климишина Вчені знаходять Бога, у якій з наукової точки зору обґрунтовано існування вищого розуму.

За матеріалами «Кореспондент»

Коментарі

 1. Біблія і "з наукової точки зору обґрунтовано існування вищого розуму" не суперечать еволюції.
  https://docs.google.com/document/d/1Hd-A2rhRGTl22-8zz9BohfVABoe7LPK_79NzN8BgGaw/edit
  Дух (вищий розум) - інша матерія, інше тіло, іншої природи, і Дух може стати плоттю.
  Проте, Біблія вчить, що створення матерії (тіла) плоті - природне - еволюційне.
  Розвинуті тіло плоті - має дух і душу (тіло духовне), і тіло Духу має Дух і Душу.
  Природи цих різних тіл, створені Творцем, різні і багато протилежні (дух - Духу), але спроможні єднатися, переродженням духу у Дух. Відповідно духовності, змінюється й душа - у Душу. Створені одночасно еволюційно і Духовно, Дух і Душа стають єдині з Духом і Душею Творця.

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…